Gegužės 24, 2021
„Euroviziją“ laimėjęs Italijos atlikėjas narkotikų nevartojo
© Foto: Eurovision | GABRIELE GIUSSANI.

Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjusios italų roko grupės „Maneskin“ vokalistas Damiano Davidas (Damianas Davidas) narkotikų nevartojo, paskelbė renginio organizatoriai, remdamiesi atlikėjui atlikto testo rezultatais.

Per Roterdame vykusį „Eurovizijos“ finalą buvo nufilmuota, kaip D. Davidas, sėdėdamas prie stalelio, prie jo pasilenkia. Šis epizodas išprovokavo spėliones, kad dainininkas galbūt uostė kokainą.

Ženevoje įsikūrusi Europos transliuotojų sąjunga (EBU) nurodė, kad „grupės „Maneskin“ pagrindinis dainininkas anksčiau šiandien savanoriškai atliko narkotikų testą, kurio rezultatai buvo neigiami. Su jais susipažino EBU.“

Organizatoriai pridūrė, kad pasklidus kaltinimams dėl narkotikų vartojimo renginio užkulisiuose buvo patikrinti faktai, įskaitant visą turimą filmuotą medžiagą.

Pasak EBU, „Žaliajame kambaryje nebuvo vartojama jokių narkotikų, ir mes šį reikalą laikome baigtu“.

„Esame sunerimę, kad netikslios spėlionės, vedusios į melagienas, aptemdė renginio dvasią ir rezultatus, taip pat nesąžiningai paveikė šią grupę“.

Šių metų „Eurovizijos“ favoritais laikyti „Maneskin“ atkakliai kovojo su Prancūzijos ir Šveicarijos atstovais. Šeštadienį italai, atlikę savo dainą „Zitti e Buoni“, iškovojo pergalę, padedant žiūrovų palaikymui, užsitikrinę 524 taškus.

„Norime dar kartą pasveikinti „Maneskin“ ir palinkėti jiems didžiulės sėkmės“, – sakoma EBU pranešime.

„Tikimės bendradarbiauti su mūsų nariu Italijoje „Rai“ surengiant įspūdingą „Eurovizijos“ dainų konkursą Italijoje kitais metais“, – pridūrė transliuotojų sąjunga.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: PasaulisNaujienosEurovizija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai