Rugsėjo 4, 2016
Naminis migdolų pienas
kitchenjulie.com

Šiuo įrašu norėčiau paskatinti Jus pradėti gamintis migdolų ar bet kokį kitą riešutų pieną namuose. Dviračio antrą kartą nebeišrasiu, bet įkvėpti galiu. Kartais, kad gimtų gražūs dalykai, tereikia trupučio žinių, kuriomis mielai su Jumis dalinuosi.

Nuo tada kai pradėjau vartoti migdolų pieną, pirktiniam būsiu išleidusi gana nemažai pinigų, nors visą tą laiką namuose manęs laukė galingas blenderis. Ir vanduo. Tik tiek tereikia, kad pasigamintumėte paprasčiausią riešutų pieno variantą. Užtruksite vos 10 minučių.

Kad pasigamintumėte tobulą (taip taip, tobulų nebūna, tačiau galite pabandyti pasiekti artimą tobulumui variantą) migdolų pieną, migdolus palikite mirkti pernakt, kad šie suminkštėtų. Beje, žmogaus organizmas iš mirkytų riešutų pasisavina daug didesnį naudingų medžiagų kiekį nei iš nemirkytų. Du zuikiai vienu šūviu, tiesa? Išmirkytus migdolus kartu su vandeniu sutrinkite blenderio pagalba, tuomet gautą masę nukoškite per specialų audinį. Gausite šilkinį migdolų pieną. Galiausiai galite jį lengvai pasūdyti ir/arba pasaldinti pasirinktinu saldikliu, tarkime medumi, klevų ar agavos sirupu. Paruoštą pieną supilkite į stiklinį butelį, šį pastatykite į šaldytuvą ir mėgaukitės kasdien su kava, košėmis, ruošdami blynų tešlą bei daugybę kitų patiekalų.

1 stiklinė – 250 ml

Gausite apie 1 litrą migdolų pieno.

Ingredientai:

1 stiklinė migdolų

3 stiklinės vandens

žiupsnis druskos + medus/klevų ar agavos sirupas pasaldinimui (pasirinktinai)

Procesas:

Migdolus pamerkite ir palikite mirkti pernakt. Nusunkite.

Migdolus supilkite į trintuvo indą kartu su 3 stiklinėmis vandens.

Malkite stipriausiu režimu  30-60 sekundžių.

Nukoškite naudodami specialiai tam skirtą tankų audinį.

Jei norite, galite įberti žiupsnelį druskos ir/ar pasaldinti. Taip pat galite pieną praskiesti vandeniu iki geidžiamos konsistencijos.

paruoštą pieną supilkite į stiklinį indą, uždarykite ir pastatykite šaldytuve.

Suvartokite per savaitę.

Skanaus, J.

Daugiau receptų rasite www.kitchenjulie.com.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai