Spalio 24, 2014
Moliūgų šveitiklis Helloweenui (receptas)
Kristina Stamp, balticskincare.wordpress.com 2
Sezoninį moliūgų šveitiklį pasigaminsite iš to, kas liks besiruošiant Helloweenui. © Autorės nuotr.

Ruduo – pats geriausias metas eksperimentuoti su sezoninėmis daržovėmis, kurių turgeliuose dabar nors vežimu vežk. Geriausiai pirkėjų viliojimo meną išmano moliūgai: pastoja kelią savo išpūstais sijonais, apakina ryškiomis spalvomis ir tik lėtai nupėdinęs pusę kelio namo, supranti, kodėl pirkinių maišas – toks sunkus.

Moliūgai tinka ne vien sriuboms virti ir keksiukams kepti. Tai ir nepakartojama odos priežiūros priemonė. Juose esantys enzimai padeda pašalinti suragėjusias odos ląsteles, ką jau bekalbėti apie vitaminų ir antioksidantų koncentraciją. Tad besiruošiant puošti namus ugnimi liepsnojančiais moliūgais, siūlau išbandyti ypatingai lengvai pagaminamą, tačiau itin efektyvų odos šveitiklį.

Jums tereikės moliūgo minkštimo, cukraus ir medaus.

Moliūgo minkštimą pavirkite kelias minutes, kol suminkštės (galite ir į okaitę pašauti). Vandenį nupilkite. Moliūgo gabaliukus gerai sutrinkite iki vientisos masės. Aš naudoju rankinį maišytuvą, viens du ir sumalta. Į gerai sutrintą maoliūgų tyrelę berkite cukrų. Cukraus kiekis priklauso nuo to, kokio skystumo/tirštumo šveiktiklį norite pasigaminti. Paskaninkite medumi. Viską gerai išmaišykite ir supilkit į stiklinį indą su dangteliu.

Stikliniuose indeliuose produktai ilgiau išsilaiko švieži, o jei laikysite šaldytuve, šveitikliu galėsite mėgautis iki 2 savaičių.

Moliūgų šveitiklis išsilaiko apie dvi savaites - bus puiki dovana Helloweeno vakarėlio svečiams (autorės nuotr.) Moliūgų šveitiklis išsilaiko apie dvi savaites - bus puiki dovana Helloweeno vakarėlio svečiams (autorės nuotr.)

Moliūgai tinka visų tipų odai, tačia tokio šveitiklio tikrai nerekomenduočiau jautriai odai.

Šveitiklį tepkite ant švarios odos, po maudynių. Galite į mišinį įberti šaukštelį cinamono – toks šveitiklis ypač tiks pasilepinti šaltais žiemos vakarais. O jei namuose turite eterinių aliejukų, moliūgų šveitikliui labai tiks apelsinų, cinamonų, vanilės aromatai. Galite į jį tiesiog išspausti šviežių citrinų arba aplesinų sulčių.

(autorės nuotr.) (autorės nuotr.)

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai