Kovo 23, 2020
Už lytinius nusikaltimus nuteistam Holivudo magnatui H. Weinsteinui nustatyta COVID-19

Susikompromitavusiam Holivudo magnatui Harvey Weinsteinui (Harviui Veinsteinui) nustatyta naujojo koronaviruso infekcija COVID-19, sekmadienį pranešė JAV žiniasklaida.

Anksčiau šį mėnesį 68 metų H. Weinsteinui teismas skyrė 23 metų laisvės atėmimo bausmę už pirmo laipsnio seksualinį užpuolimą ir trečio laipsnio išžaginimą. Šiuo metu jis yra laikomas viename kalėjime Niujorko valstijos šiaurėje.

Apie teigiamą koronaviruso diagnozę, esą nustatytą šiam veikėjui, sekmadienį vakare paskelbė garsenybių pasaulio naujienų portalas TMZ ir vietos laikraštis „Niagara Gazette“.

H. Weinsteino atstovai atsisakė komentuoti šią temą JAV žiniasklaidai.

Niujorko valstijos pataisos departamentas taip pat nepateikė jokių komentarų, kai naujienų agentūra AFP į jį kreipėsi, siekdama gauti šios informacijos patvirtinimą.

Šaltiniai sakė TMZ, kad H. Weinsteinas buvo vienas iš dviejų kalinių, kuriems buvo nustatyta COVID-19, atlikus tyrimus griežtos apsaugos Vendės kalėjime, esančiame į šiaurės vakarus nuo Niujorko miesto. Nurodoma, kad nuo to laiko susikompromitavusi garsenybė nepalaikė jokių kontaktų su savo šeima arba advokatais.

Prieš perkeliant į šią įstaigą H. Weinsteinas buvo laikomas Raikerso salos kalėjime ir vienoje Manhatano ligoninėje, kur buvo gydomas dėl krūtinės skausmų.

Sausakimši JAV kalėjimai gali tapti pavojingais koronaviruso epidemijos židiniais. Praeitą savaitę Raikerso kalėjimo ir Niujorko Sing Singo kalėjimo keliems sargybiniams buvo nustatyta ši infekcija, pranešė vietos žiniasklaida.

Kaip rodo naujausi Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) universiteto duomenys, Jungtinėse Valstijose koronaviruso infekcija patvirtinta daugiau kaip 35 tūkst. žmonių, o mažiausiai 457 tokie pacientais mirė.

Anksčiau buvęs įtakingas kino prodiuseris judėjimui „#MeToo“ svarbioje byloje kaltu buvo pripažintas vasario 24 dieną. Byloje H. Weinsteinas buvo kaltinamas, kad 2006-aisiais savo bute Niujorke privertė oraliniu būdu su juo santykiauti buvusią prodiuserio padėjėją Mimi Haleyi (Mimi Haleji), o 2013-aisiais išžagino buvusią aktorę Jessicą Mann (Džesiką Man).

Jis buvo išteisintas dėl sunkiausių kaltinimų grobuonišku seksualiniu užpuolimu.

Vis dėlto H. Weinsteinui gresia visą likusį savo gyvenimą praleisti už grotų, teisėjui Jamesui Burke'ui (Džeimsui Berkui) atmetus jo prašymus skirti minimalią penkerių metų įkalinimo bausmę.

Bausmės paskyrimu baigėsi įspūdingas buvusio magnato krytis. Beveik 90 moterų, įskaitant Angeliną Jolie (Andželiną Džoli) ir Salmą Hayek (Salmą Hajek), prakalbo apie 40 metų trukusį grobuonišką „Oskarą“ pelniusio prodiuserio elgesį.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS 

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasLondonasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai