Kovo 18, 2020
T. Hanksas ir R. Wilson paleisti iš ligoninės, kur buvo izoliuoti dėl koronaviruso

Holivudo žvaigždė Tomas Hanksas (Tomas Henksas) ir jo žmona Rita Wilson (Rita Vilson) buvo išrašyti iš ligoninės Australijoje, kur buvo izoliuoti praėjusią savaitę, kai jiems testais buvo nustatytas naujasis koronavirusas, pranešė poros sūnus Chetas (Četas).

„Naujausios naujienos apie maniškius. Jie išėjo iš ligoninės“, – paskelbė jis vaizdo įraše socialiniame tinkle „Instagram“.

„Žinoma, jie vis dar turės saviizoliuotis, bet jie jaučiasi gerokai geriau, ir tai guodžia“, – kalbėjo sūnus.

Ne vienu „Oskaru“ apdovanotas 63 metų T. Hanksas į Gold Koustą atvyko dėl būsimo filmo apie Elvis Presley (Elvį Preslį), kurį režisuos australas Bazas Luhrmannas (Bazas Lurmanas). Praėjusią savaitę jam ir jo bendraamžei sutuoktinei buvo nustatytas koronavirusas.

Prieš tyrimus dainų autorė ir atlikėja R. Wilson koncertavo Sidnėjuje ir Brisbane. Australijos pareigūnai siekia nustatyti visus, su kuriais atvykėliai turėjo kontaktą, kad išaiškintų galimus kitus galimo užsikrėtimo atvejus. 

Chetas Hanksas paragino žmones nepanikuoti dėl ligos protrūkio ir palinkėjo visiems užsikrėtusiesiems „greitai pasveikti“.

Australijoje kol kas patvirtinta beveik 400 COVID-19 atvejų ir penki mirties atvejai.

Manoma, kad Hanksai sugrįžo į prabangų butą Gold Kouste, kur pora apsistojo aktoriui filmuojantis B. Luhrmanno filme. Jame T.Hanksas vaidins legendinio dainininko ilgametį vadybininką Tomą Parkerį.

Socialiniuose tinkluose pora pasidalino savo COVID-19 istorija, padėkojo Australijos slaugytojams ir paragino savo gerbėjus laikytis ekspertų rekomendacijų dėl ligos prevencijos.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasLondonasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai