Vasario 21, 2019
Šį savaitgalį Angliją lepins karščio banga
parengė SANDRA NAVAUSKAITĖ
© Foto: Londonietė.

Šią savaitę Jungtinę Karalystę galimai užklups karsčiausia kada nors užregistruota vasario diena – temperatūra gali pasiekti beveik 20℃.

Met Office pranešė, kad nuo penktadienio „atkeliaus pavasaris su daug saulės ir šilumos.“

Prieš tai buvusi karščiausia vasario diena užregistruota 1988-aisiais, temperatūra siekė 19.7℃. Praėjęs ketvirtadienis buvo šilčiausia Valentino diena nuo 1988-ųjų: Balos mieste šiaurės Velse gyvsidabrio stulpeliai siekė 16.1℃.

„Lig šiol orai vasario mėnesiui buvo švelnūs, šiuo metu temperatūra svyruoja tarp 10 ir 12℃. Likusią savaitės dalį temperatūra stabiliai kils, nuo žemyno atkeliaus aukšto slėgio banga. Pūs pietų, pietvakarių vėjas, kuris įprastai yra ganėtinai švelnus, bus daug saulės ir šilumos. Ši kombinacija reiškia, kad galime tikėtis maždaug 17℃ temperatūros ar net 18℃ temperatūros kai kuriose Jungtinės Karalystės. Šilčiausią užregistruotą vasario dieną temperatūra siekė 19.7℃ ir nemenka tikimybė, kad ši temperatūra gali būti pasiekta iki penktadienio ar šeštadienio. Gali būti, kad kai kurios vietovės priartės prie šios temperatūros, bet tai priklausys nuo saulės spindulių kiekio. Londone bus apie 16-17℃, priklausomai nuo saulės šviesos kiekio gali būti ir šilčiau,“- teigia Met Office meteorologė Bonnie Diamond.

 

Raktažodžiai: AnglijaOrasOrai AnglijojeOrai Londone

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai