Sausio 25, 2019
Princo Charleso labdaros fondas nebepriima „Huawei“ aukų

Britų princo Charleso (Čarlzo) įsteigtas labdaros fondas paskelbė nebepriimantis aukų iš Kinijos telekomunikacijų milžinės „Huawei“.

Šis sprendimas tapo dar vienu smūgiu įmonei, kovojančiai su įtarimais dėl kibernetiniam saugumui keliamos grėsmės.

Fondo „Prince's Trust“ ketvirtadienio pareiškime sakoma: „Atsižvelgdami į visuomenės susirūpinimą šiuo metu nepriimame naujų aukų iš „Huawei“.“

Fondas, kuris buvo įsteigtas 1976 metais padėti palankių sąlygų neturintiems jaunuoliams, nurodė, kad ateityje bet kokių aukojamų lėšų kilmę tikrins jo etiško lėšų rinkimo komitetas.

„Huawei“ išreiškė nusivylimą sprendimu.

„Apgailestaujame, kad tokie sprendimai priimami dėl nepakankamai informuoto ir nepagrįsto diskurso apie „Huawei“, – sakoma kompanijos pareiškime.

Praėjusią savaitę Oksfordo universitetas paskelbė sustabdantis „Huawei“ skiriamas tyrimų dotacijas ir aukas.

„Huawei“ gina savo pasaulinio masto siekius ir tinklą, Vakarams būgštaujant, kad Kinijos telekomunikacijų milžinė iš tikrųjų gali būti Pekino saugumo aparato „Trojos arklys“.

Šiemet bendrovė susidūrė su daugybe rimtų iššūkių – Kanadoje buvo suimta jos finansų vadovė, o Vašingtonas ir jo sąjungininkai mėgina izoliuoti „Huawei“ nuo pasaulio rinkų.

Jungtinės Valstijos pastaruoju metu ragina savo sąjungininkes duomenų saugumo sumetimais nesinaudoti jokiais „Huawei“ – didžiausios pasaulyje telekomunikacijų įrangos gamintojos – produktais.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai