Gegužės 9, 2019
Princas Harry ir Meghan parodė savo sūnų Archie visuomenei

Britų princas Harry (Haris) ir jo žmona Meghan (Megan) trečiadienį parodė savo naujagimį sūnų Archie (Arčį) visuomenei, prieš pristatydami jį karalienei Elizabeth II (Elzbietai II) Vindzoro pilyje.

„Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė džiaugiasi galėdami pranešti, kad jų pirmagimio sūnaus vardas (yra) Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras (Arčis Harisonas Montbatenas Vindzoras)", – savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ kiek vėliau trečiadienį paskelbė pora.

Tėvai neparinko titulo savo pirmagimiui, kuris nėra princas, tačiau jam galėjo būti suteiktas lordo titulas.

Laime švytinti pora sakė, kad tėvystė buvo jų svajonė ir yra nuostabus dalykas.

Į baltą antklodėlę susuktą kūdikį su balta kepuryte, kuris tikriausiai miegojo, ant rankų laikė Harry.

Meghan pareiškė, kad motinystė yra magiška. Pasak jos, kūdikis turi „mieliausią temperamentą“ ir yra „tiesiog svajonė“.

„Turiu du geriausius vaikinus pasaulyje, taigi, esu labai laiminga“, – sakė Sasekso kunigaikštienė.

Paklaustas, į kurį iš tėvų atsigimė kūdikis, Harry atsakė, kad tai dar neaišku.

„Visi sako, kad per dvi savaites kūdikiai labai pasikeičia, – kalbėjo princas. – Mes stebėsime, kaip iš tikro per ateinantį mėnesį vyks šis keitimosi procesas. "

„Jo išvaizda keičiasi kiekvieną mielą dieną, taigi, kas žino?“ – sakė jis.

„Esame labai laimingi turėdami savo mažąjį džiaugsmelį“, – pridūrė Harry.

Su žurnalistais pabendravusi pora supažindino Archie su jo proseneliais – karaliene Elizabeth II ir princu Philipu (Filipu).

Meghan motina Doria Ragland (Dorija Ragland) kurį laiką pagyvens su pora Vindzoro pilies teritorijoje esančioje Frogmoro rezidencijoje.

Kiti šeimos nariai taip pat pasveikino Sasekso kunigaikštį ir kunigaikštienę tapus tėvais.

Harry vyresnysis brolis princas Williamas (Viljamas), trijų vaikų tėvas, juokaudamas antradienį pareiškė, kad su džiaugsmu pasveikino „savo paties brolį miego stygiaus bendruomenėje, vadinamoje tėvyste“.

Pasikeitusios karališkosios šeimos tradicijos

Kūdikis gimė pirmadienį 5 val. 26 min. vietos (7 val. 26 min. Lietuvos) laiku ir svėrė 3,26 kilogramo.

Naujagimis yra septintas žmogus eilėje į britų sostą po Velso princo Charleso (Čarlzo), Kembridžo kunigaikščio princo Williamo, jo vaikų – princo George'o (Džordžo), princesės Charlotte (Šarlot) ir princo Louiso (Luiso) – ir Sasekso kunigaikščio princo Harry. Kūdikis taip pat yra aštuntas 93-ejų karalienės Elizabeth II provaikaitis.

Tai pirmas prieš metus susituokusių 37 metų buvusios amerikiečių aktorės Meghan ir 34 metų Harry vaikas.

Pora susituokė pernai Vindzoro pilyje, o neseniai persikraustė į pilies teritorijoje esančią Frogmoro rezidenciją, kur vyko jų vestuvių priėmimas.

Kalifornijoje gimusi Meghan atliko vieną pagrindinių vaidmenų amerikiečių televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits). Ji jau buvo kartą ištekėjusi, yra išsiskyrusi ir tvirtų feministinių pažiūrų moteris. Būdama juodaodės ir baltaodžio dukra ji save laiko maišytos rasės.

Harry sakė norėjęs apsaugoti savo sutuoktinę nuo įkyraus žiniasklaidos dėmesio, todėl jiedu su Meghan sutarė neskelbti daugybės su kūdikio gimimu susijusių detalių. Meghan ir jos vyras princas Harry neskelbė pasirinktos gimdymo vietos. Viso Meghan nėštumo metu jie taip pat neskelbė datos, kada turi gimti kūdikis, ir yra sakę, jog iš anksto nesidomėjo kūdikio lytimi.

Mažylio atėjimas į šį pasaulį žymi Harry virsmo iš problemų kėlusio paauglio į pareigingą kariškį ir pagaliau atsidavusį tėvą pabaigą. Harry seniai kalbėjo apie savo troškimą sukurti šeimą ir susilaukti vaikų.

Jiedu su broliu princu Williamu ir jų sutuoktinėmis daugeliui britų įkūnija naują kartą, įnešusią naujų vėjų į nuobodžią ir seną karališkąją šeimą. Savo karališkąsias atžalas jie augina jausdami nuoširdžią visuomenės paramą monarchijai.

Pasikeitusias karališkosios šeimos tradicijas akivaizdžiai parodo Meghan atsiradimas joje. Ji yra amerikietė, vyresnė už savo sutuoktinį, išsiskyrusi ir dar maišytos rasės.

Be to, ji sugebėjo daug pasiekti pati dar prieš tai, kai sutiko ateiti į aklą pasimatymą su princu Harry, pakeitusį jų abiejų gyvenimus. Dėl savo vaidmens populiariame televizijos seriale ji turėjo daugybę sekėjų anksčiau, nei pateko į populiariausią pasaulio karališkąją šeimą.

Harry ir Meghan neseniai iš Londono centro į persikraustė į Frogmoro rezidenciją už 40 kilometrų į vakarus nuo sostinės. Manoma, kad šį jų sprendimą lėmė noras užsitikrinti privatumą auginant savo pirmagimį.

Be to, išsikėlę iš Londono Harry ir Meghan atsiskyrė nuo Williamo ir jo sutuoktinės Kembridžo kunigaikštienės Kate (Keit), su kuriais jie gyveno tuose pačiuose Kensingtono rūmuose Londone.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai