Sausio 23, 2020
Peterborough'e – profesionali pagalba hemorojaus kamuojamiems lietuviams
Sausio 31 ir vasario 1 dienomis Peterborough viešės chirurgas Algirdas Palšis.

Sausio 31 ir vasario 1 dienomis kviečiame į diskusiją-susitikimą, kurių metu chirurgas Algirdas Palšis atsakys į Jus dominančius chirurgijos klausimus.

Jeigu baiminatės dėl savo arba artimųjų sveikatos, jeigu norite plačiau sužinoti apie tam tikros chirurgijos niuansus, jeigu paprasčiausiai Jūsų laukia kokia nors operacija ir turite daug neatsakytų klausimų – šis susitikimas kaip tik Jums. Grupinio pokalbio metu gausite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, bus aptariamos hemorojaus, išvaržos, dažniausios odos ligos ir jų gydymo būdai.

XXI amžiuje daug žmonių skundžiasi virškinimo problemomis, kurios iššaukia diskomfortą keliantį hemorojų. Liūdna, kad net ir šiais laikais ši liga vis dar laikoma tabu, viešai aptarinėjama retai. O kuo anksčiau problema būtų diagnozuota – tuo paprastesnis ir greitesnis jos gydymo būdas būtų.

Kadangi žmonės dirba sėdimus darbus, jie mažai juda – hemorojus tampa kasdienybe. Pačioje pradžioje daugeliui žmonių trukdo tik estetika, vėliau atsiranda ir skausmai, kurie kelia diskomfortą. Nors hemorojus dažniausiai kankina viršsvorio turinčius žmones, kurie mažai juda, tačiau pasitaiko ir aktyvesnio laisvalaikio mylėtojams. Iki šiol nėra aiškios jo atsiradimo priežastys. Tad geriausia profilaktika – sveikas gyvenimo būdas apimantis subalansuotą mitybą bei fizinį aktyvumą.

Visgi, jeigu Jus labai dažnai kankina vidurių užkietėjimas – tokiu atveju verta kreiptis į medikus, kad jie rastų priežastį. Vienu atveju tai gali būti paprasčiausiai nesubalansuota mityba, tačiau kitu atveju randamos ir kitos, gydymo reikalaujančios priežastys.

Hemorojaus gydymo ir kitus chirurginius klausimus chirurgas aptars susitikimo metu, kad kviečiame visus, kuriuos tai domina. Kuo daugiau dėmesio sau – tuo geresnė Jūsų gyvenimo kokybė bus.

Susitikimo vieta: Signature Health Clinic, 320 Fulbridge Road, Peterborough.
Registracija yra būtina.
Registracija: [email protected]
Daugiau info susisiekus kontaktais: +447 825 428891, Diana.

Raktažodžiai: SveikataAnglijos LietuviaiAnglijaKonsultacijos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta