Balandžio 3, 2019
Pavasaris Anglijoje: šią savaitę prognozuojamas sniegas
parengė SANDRA NAVAKAUSKAITĖ
© Foto: Unsplash @federicagiusti.

Sniegas ir šlapdriba iškrito jau keliose šalies dalyse ir prognozuojama, kad šią žiemišką pavasario pradžią kritulių sulauksime dar daugiau.

The Met Office paskelbė geltonąjį oro įspėjimą šiaurinei Anglijai ir pietinei Škotijai, tačiau šiandien ryte sniegas su stipriais vėjo gūsiais pasiekė ir Midlands regioną.

Pernakt gyvsidabrio stulpeliai nusileido iki neigiamos temperatūros, spėjama, kad vienženklį minusą jie rodys didžiąją trečiadienio dalį.

Ankstyvą trečiadienį Londone temperatūra sukosi ties 3°C ir 4°C, o likusią savaitės dalį bus šalta ir lis.

Sinoptikai teigia, kad virš Anglijos atslinko žemo slėgio zona, dėl kurios galimai lis, orai bus drėgni ir besikeičiantys.

Met Office meteorologas Mark Wilson sakė: „Šiaurinės Jungtinės Karalystės dalyje šiandien pastoviai lis ir snigs, ypač kalnuose Pietų Škotijoje ir Šiaurės Anglijoje.“

Lietus ir kalnų sniegas per trečiadienį pradės judėti rytų link, o Škotija ir Šiaurinė Airija turėtų sulaukti stipraus vėjo.

Pietinėse ir vakarinėse dalyse prognozuojamas stiprus lietus, susimaišęs su kruša ir griaustiniu. Daug kur temperatūra tesieks 5°C ar 6°C, tik pietryčiuose tikimasi 10°C.

Savaitės pabaiga prognozuojama gražesnė – nuo penktadienio didžiojoje dalyje regionų tikimasi šviesesnių, sausesnių ir šiltesnių orų.

Raktažodžiai: AnglijaSniegasNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai