Rugsėjo 23, 2019
Mirė viešbučių magnatas Barronas Hiltonas

Savo namuose Los Andžele mirė Barronas Hiltonas (Baronas Hiltonas), viešbučių magnatas, išplėtęs savo tėvo tinklą. Jam buvo 91 metai.

Hiltonų šeima pranešė, kad vyras mirė ketvirtadienį dėl natūralių priežasčių. 30 metų vadovavęs „Hilton“ B. Hiltonas pavertė šį prekės ženklą vienu iš įtakingiausių viešbučių versle. 

„Hiltonų šeima gedi netekusi įstabaus vyro, – pranešime sakė velionio sūnus ir Conrado N. Hiltono (Konrado N. Hiltono) fondo pirmininkas Stevenas M. Hiltonas (Stivenas M. Hiltonas). – Jis nugyveno gyvenimą, kupiną puikių nuotykių ir išskirtinių pasiekimų.“

Antrojo pasaulinio karo metais 1927 metais B. Hiltonas buvo pilotas ir tarnavo Karinio jūrų laivyno fotografu, o 1951-aisiais pradėjo dirbti savo tėvo C. N. Hiltono kompanijoje. Prieš tai jis dirbo apelsinų sultis gaminančioje kompanijoje, naftos bendrovėje ir lėktuvų nuomos firmoje.

B. Hiltonas taip pat įkūrė Los Andželo „Chargers“ komandą Amerikos futbolo lygoje (AFL) ir prisidėjo prie AFL ir Nacionalinės futbolo lygos (NFL) sujungimo.

B. Hiltono žmona Marilyn Hawley Hilton (Merilin Holi Hilton) mirė 2004 metais. Vyrą pergyveno aštuoni jųdviejų vaikai, 15 anūkų, tarp kurių yra garsiosios paveldėtojos Paris ir Nicky (Peris ir Niki), ir keturi proanūkiai.

Redaktorius: Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: Naujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai