Gegužės 17, 2019
Madonna patvirtino pasirodysianti Tel Avivo „Eurovizijoje“

Madonna (Madona) pasirašė sutartį dėl pasirodymo „Eurovizijos“ dainų konkurse Izraelyje, išsklaidydama nežinią, atsiradusią dėl raginimų popmuzikos žvaigždei boikotuoti šį renginį, ketvirtadienį pranešė Izraelio valstybinis transliuotojas KAN .

„Dabar tai jau oficialu“, – parašė šį renginį kartu su Europos transliuotojų sąjunga (EBU) organizuojanti KAN savo svetainėje.

„Po kelių įtemptų dienų šiandien Madonna pasirašė sutartį su „Eurovizijos“ prodiuseriais“, – sakoma jame.

60 metų Madonna antradienį pareiškė, kad yra pasiryžusi pasirodyti konkurso finale Tel Avive šeštadienį.

Tačiau EBU prieš dieną pareiškė, kad galutinė sutartis dėl atlikėjos dalyvavimo programoje dar nesuderinta.

Iki ketvirtadienio Izraelio žiniasklaida skelbė, kad kontrakto vis dar nėra, o EBU ir KAN atsisakė pateikti naujos informacijos.

Balandžio mėnesį Madonnos prodiuseriai paskelbė, kad žvaigždė pasirodys Tel Avive. Žydų valstybė pelnė teisę šiemet surengti 64-ąjį „Eurovizijos“ dainų konkursą, nes pernykštį renginį Portugalijoje laimėjo izraelietė Netta Barzilai (Neta Barzilai).

Tačiau Madonnos sprendimas dalyvauti renginyje išprovokavo judėjimo „Boycott, Divestment and Sanctions“ („Boikotas, investicijų atsiėmimas ir sankcijos“, BDS) protestą. Šis judėjimas jau daug metų ragina investuotojus ir menininkus nevykti į Izraelį dėl dešimtmečius žydų vykdomos palestiniečių teritorijų okupacijos.

„Niekada nesiliausiu muzikuoti, kad įtikčiau kieno nors politiniams interesams, ir nesiliausiu kalbėjusi prieš žmogaus teisių pažeidimus, kurioje pasaulio dalyje jie bevyktų“, – pareiškė Madonna. Jos pareiškimą antradienį perdavė JAV žiniasklaida.

Drauge su Madonna į Izraelį atvyksta jos 135 asmenų grupė, įskaitant reperį KoVu, 40 pritariančiųjų vokalistų, 25 šokėjus ir technikų komandą, skelbiama pranešimuose, cituojant Izraelio ir Kanados pilietybes turintį milijardierių Sylvaną Adamsą (Silvaną Adamsą), apmokantį didžiąją dalį sąskaitos už šį pasirodymą.

Šeštadienį vyksiančiame konkurso finale dėl pergalės varžysis jau tik 26 iš 41 konkurso dalyvių. Tris su puse valandos truksianti „Eurovizijos“ transliacija prasidės 19 val. Grinvičo (22 val. Lietuvos) laiku.

Madonos pasirodymas numatytas per pertrauką.

BNS inf.

Raktažodžiai: Eurovizija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai