Kovo 13, 2020
Londono „Arsenal“ strategui diagnozuotas koronavirusas

Londono „Arsenal“ vyriausiajam treneriui Mikeliui Artetai testais diagnozuotas koronavirusas ir dėl to buvo atidėtos šeštadieniui planuotos klubo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės Braitone.

Nustačius virusą vyriausiajam treneriui, „Arsenal“ uždarė savo treniruočių kompleksą, o klubo žaidėjai ir darbuotojai, neseniai turėję kontaktų su ispanu, dabar turės laikytis karantino.

„Tai tikrai nuvilia. Testą pasidariau pasijutęs prastai, – sakoma M. Artetos pareiškime „Arsenal“ interneto svetainėje. – Grįšiu į darbą iškart, kai tik man bus leista.“

„Arsenal“ šias naujienas patvirtino kelios minutės po to, kai „Premier“ lyga informavo, kad visos šiam savaitgaliui numatytos rungtynės įvyks nepaisant pandemijos.

Pasak klubo, „aišku, kad negalėsime žaisti kai kurių rungtynių dabartinėmis numatytomis datomis“, o klubas „Brighton“ greitai patvirtino, kad jų dvikova stadione „Amex“ atšaukta.

„Arsenal“ trečiadienio rungtynės su „Manchester City“ taip pat buvo atidėtos, o keli „Arsenal“ futbolininkai pradėjo laikytis karantino koronavirusą nustačius „Olympiakos“ ir „Nottingham Forest“ savininkui Evangelui Marinakiui (Evangelos Marinakis).

52 metų E. Marinakis buvo susitikęs su kai kuriais „Arsenal“ žaidėjais ir darbuotojais, kai Londono klubas vasario mėnesį žaidė Europos lygos rungtynes su Atėnų „Olympiakos“.

Dabar „Arsenal“ stengiasi atsekti visus žmones, kurie galėjo bendrauti su M. Arteta.

Redaktorė Silvija Čibirienė, BNS

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai