Rugsėjo 15, 2020
Londone pradedamas nagrinėti „Uber“ skundas dėl atsisakymo atnaujinti licenciją

Didžiojoje Britanijoje pirmadienį prasideda teismo posėdis, kuriame nagrinėjamas Jungtinių Valstijų pavėžėjimo paslaugų milžinės „Uber“ skundas, pateiktas dėl to, kad Londono transporto tarnyba saugumo sumetimais atsisakė atnaujinti bendrovės veiklos licenciją šalies sostinėje.

„Transport for London“ (TfL) praėjusių metų pabaigoje panaikino „Uber“ licenciją Londone, savo sprendimą paaiškindama „nepriimtina“ rizika keleivių saugumui.

Visgi bendrovei, turinčiai 3,5 mln. klientų ir 45 000 vairuotojų Didžiosios Britanijos sostinėje, buvo leista tęsti veiklą, kol bus svarstomas skundas.

„TfL“ lapkritį teigė, kad esama „pažeidimų modelio“, įskaitant neturinčių teisės teikti paslaugą vairuotojų naudojimąsi kitų vairuotojų paskyromis ir taip vežiojant keleivius.

Kai kurias paslaugas teikė vairuotojai, neturintys tam teisės, nušalinti ar atleisti, pridūrė tarnyba.

„Pastaruosius kelis mėnesius sunkiai dirbome, kad išspręstume „TfL“ įvardytas problemas, įdiegėme vairuotojų tikralaikį asmens tapatybės patikrinimą ir esame pasiryžę padėti žmonėms saugiai judėti mieste“, – pareiškė „Uber“ regioninis generalinis direktorius Šiaurės ir Rytų Europai Jamie Heywoodas (Džeimis Heivudas) pareiškime, paskelbtame prieš pradedant nagrinėti skundą.

Keturias dienas truksiantis posėdis vyks Vestminsterio magistratų teisme Londono centre.

Minėtas Londono transporto tarnybos sprendimas tapo dar vienu smūgiu „Uber“ veiklai Londone, kur bendrovės licencija jau buvo sustabdyta anksčiau ir kur prieš jos veiklą protestuoja tradicinių sostinės juodųjų taksi vairuotojai.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai