Lapkričio 20, 2020
Koronavirusas gali nušluoti didžiąją dalį aludžių Britanijoje

Beveik tris ketvirtadalius aludžių ir restoranų Jungtinėje Karalystėje (JK) gali ištikti bankrotas 2021-aisiais, neabejotinai dėl didelių finansinių sunkumų, per COVID-19 pandemiją netekus lankytojų.

Tokias liūdnas britams ir šios šalies gyventojams prognozes skelbia Britanijos alaus ir užeigų asociacija (British Beer and Pub Association, BBPA) ir JK ūkinės veiklos bei viešojo maitinimo ir apgyvendinimo institutas, atlikę atitinkamą apklausą.

„Alaus ir svetingumo prekybos asociacijos nustatė, kad 72 proc. šio verslo sektoriaus įmonių koronaviruso pandemijos sąlygomis neišgyvens ir bus priverstos užsidaryti 2021 metais“, – teigiama jų bendrame pareiškime.

Britų leidinys „The Guardian“ pažymi, jog šioje apklausoje dalyvavo 446 šio verslo įmonės, o ji atskleidė, jog pandemijos antrosios bangos smūgis viešojo maitinimo ir apgyvendinimo sektoriui – tiesiog naikinantis.

BBPA ragina JK vyriausybę švelninti ribojimus, jei visuotinė izoliacija būtų tęsiama iki kito mėnesio. Asociacija perspėja, kad be vyriausybės paramos šiame ekonomikos sektoriuje iki vasario mėnesio gali nelikti maždaug 750 tūkst. darbo vietų.

Redaktorius Svajūnas Laukineitis, BNS

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai