Vasario 2, 2020
Kinijoje koronaviruso protrūkio aukų padaugėjo iki 304-ių

Kinijoje patvirtintų naujojo koronaviruso protrūkio aukų skaičius padaugėjo iki 304-ių, parodė sekmadienį paskelbti oficialūs duomenys.

Protrūkio labiausiai paveiktos Hubėjaus provincijos sveikatos apsaugos komisija kasdien skelbiamame pranešime informavo apie 45 naujas aukas ir apie 1,921 tūkst. naujų patvirtintų užsikrėtimo atvejų.

Remiantis centrinės vyriausybės anksčiau paskelbtais duomenimis, bendras užsikrėtimo atvejų skaičius šalyje jau viršijo 13,7 tūkstančio.

Epidemijos židiniu tapo pagrindinis Hubėjaus provincijos miestas Uhanas – gruodį pirmieji užsikrėtimo atvejai buvo nustatyti žmonėms, kurie lankėsi šiame didmiestyje veikiančiame turguje, kur prekiaujama laukiniais gyvūnais ir jų mėsa.

Užkratas išplito po visą šalį ir už jos ribų, nes viruso protrūkis sutapo su Kinijoje švenčiamų Naujųjų metų pagal mėnulio kalendorių laikotarpiu, kai daugybė gyventojų leidžiasi į keliones.

Galiausiai, virusui išplitus daugiau kaip dviejose dešimtyse šalių, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė tarptautinio lygio ekstremalią padėtį.

BNS inf.

Raktažodžiai: PasaulisNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai