Gegužės 20, 2019
Karalienė Elizabeth II dalyvavo dar vienose vestuvėse Vindzore

Karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) ir kiti karališkosios šeimos nariai dalyvavo dar vienose vestuvėse Šv. Jurgio koplyčioje Vindzore, kurios įvyko princo Harry (Hario) ir Meghan (Megan) vestuvių pirmųjų metinių išvakarėse.

Šeštadienį toje pačioje koplyčioje, kurioje tuokėsi Harry ir Meghan, ištekėjo monarchės pusbrolio Kento kunigaikščio Michaelo (Maiklo) dukra.

38 metų ledi Gabriellos Windsor (Gabrielos Vidzor) ir Thomas Kingstono (Tomo Kingstono) jungtuvės buvo jau trečios karališkosios vestuvės šioje XV amžiaus koplyčioje per mažiau nei metus: pernai spalį čia taip pat susituokė princesė Eugenie (Judžini) ir Jackas Brooksbankas (Džekas Bruksbankas).

Sasekso kunigaikštis Harry į ledi Gabriellos vestuves atvyko be žmonos Meghan, kuri liko namie su gegužės 6 dieną gimusiu poros sūnumi Archie (Arčiu).

Karalienę į vestuves atlydėjo jos 97 metų vyras princas Philipas (Filipas), kuris 2017-aisiais pasitraukė iš viešojo gyvenimo.

Nuotakos suknią kūrė italų dizainerė Luisa Beccaria (Luiza Bekarija), o monarchė vilkėjo rožinį paltuką ir alyvinės bei rožinės spalvų šilkinę suknelę, kuriuos sukūrė Stewartas Parvinas (Stiuartas Parvinas).

Vestuvių pokylis buvo surengtas netoliese esančioje Frogmoro rezidencijoje, kur savo vestuvių priėmimą taip pat surengė Harry ir Meghan, dabar drauge su sūneliu gyvenantys rezidencijos teritorijoje esančiame Frogmoro kotedže.

Sekmadienį savo vestuvių pirmųjų metinių proga pora socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė keliolika anksčiau nematytų savo vestuvių nuotraukų.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai