Kovo 1, 2020
JK premjeras B. Johnsonas susižadėjo su savo partnere C. Symonds, besilaukiančia kūdikio
© Foto: CARRIE SYMONDS/INSTAGRAM.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džosonas) ir jo partnerė Carrie Symonds (Keri Saimonds) šeštadienį paskelbė, kad jiems gims kūdikis ir kad jiedu susižadėjo.

„Ministrui pirmininkui ir panelei Symonds labai malonu paskelbti apie savo sužadėtuves ir kad jie laukia kūdikio vasaros pradžioje“, – Britanijos naujienų agentūrai „Press Association“ sakė poros atstovas spaudai.

Vienas Dauningo gatvės atstovas patvirtino šią žinią naujienų agentūrai AFP, bet jokios kitos informacijos nepateikė.

55 metų B. Johnsonas 2018 metais pradėjo gyventi atskirai nuo savo antrosios žmonos Marinos Wheeler (Marinos Viler) po 26 metus trukusios santuokos, bet iki šiol nėra užbaigęs skyrybų proceso. Nuo praeitų metų pradžios jis viešai susitikinėjo su 31 metų C. Symonds, buvusia savosios Konservatorių partijos komunikacijos direktore.

JK lyderis, premjero postą perėmęs praeitą vasarą, o gruodį iškovojęs triuškinamą pergalę per parlamento rinkimus, tapo pirmuoju per pastaruosius 250 metų šios šalies vyriausybės vadovu, kuris vedė eidamas pareigas.

Jis ir C. Symonds jau anksčiau pateko į istoriją kaip pirmoji nesusituokusi pora, įsikūrusi ministro pirmininko rezidencijoje.

C. Symonds, iki šiol vadinta Britanijos „pirmąja mergina“, nuo persikėlimo į Dauningo gatvę viešumoje per daug nesireiškė.

Ši uoli aplinkosaugos aktyvistė anksčiau dirbo B. Johnsono perrinkimo Londono meru 2012 metų kampanijoje, o vėliau gavo Konservatorių partijos komunikacijos direktorės pareigas.

B. Johnsonas turi keturis vaikus iš santuokos su M. Wheeler. Jo vyriausia dukra yra tik penkeriais metais jaunesnė už C. Symonds.

Be to, jis turi 2009 metais gimusią dukrą iš nesantuokinio romano su menotyrininke Helen MacIntyre (Helen Makintair).

Per teismo procesą dėl šios atžalos buvo užsiminta, kad B. Johnsonas turi dar vieną nesantuokinį vaiką, bet šie pareiškimai nebuvo patikslinti, o B. Johnsonas atsisakė juos komentuoti.

Anksčiau šį mėnesį buvo paskelbta, kad B. Johnsonas ir M. Wheeler, dirbanti advokate, pasiekė finansinį susitarimą dėl artimiausiu laiku turinčių įvykti skyrybų.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai