Birželio 19, 2020
Į Lietuvą be jokių apribojimų ir toliau galės atvykti užsieniečiai iš 28 šalių

Į Lietuvą be jokių apribojimų ir toliau galės atvykti užsieniečiai iš tų pačių 28 šalių, kurios buvo paskelbtos šį trečiadienį, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Birželio 22–28 dienomis į Lietuvą dėl didelio sergamumo koronaviruso infekcija (COVID-19) dar negalės atvykti Švedijos, Portugalijos ir Jungtinės Karalystės piliečiai ir jose teisėtai gyvenantys asmenys.

Ši tvarka galioja užsieniečiams iš Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybių, Šveicarijos, Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės.

Lietuvos piliečiams, kaip ir anksčiau, leidžiama atvykti iš bet kurios šalies.

Grįžusiems ar atvykusiems iš valstybių, kur sergamumo koronavirusine infekcija rodiklis per pastarąsias 14 dienų yra didesnis nei 25 atvejai 100 tūkst. gyventojų, izoliacija rekomenduojama, tačiau neprivaloma. 

Žmonėms, kurie turi simptomų (karščiavimas, kosulys, apsunkintas kvėpavimas ir kt.) arba kuriems reikalingas nedarbingumo pažymėjimas, bus taikoma privaloma izoliacija.

Be apribojimų atvykti leidžiama iš Rumunijos, Lenkijos, Bulgarijos, Nyderlandų, Belgijos, Liuksemburgo, Prancūzijos, Maltos, Danijos, Ispanijos, Italijos, Čekijos, Estijos, Vokietijos, Austrijos, Airijos, Norvegijos, Suomijos, Šveicarijos, Islandijos, Graikijos, Kipro, Slovėnijos, Latvijos, Vengrijos, Slovakijos, Kroatijos ir Lichtenšteino.

BNS inf.

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasLietuvaAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai