Rugsėjo 16, 2019
Halkui save prilyginęs B. Johnsonas žada neleisti dar kartą atidėti „Brexit“

Žalios spalvos išgalvotam Marvel komiksų herojui Halkui save prilyginęs Jungtinės Karalystės (JK) ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) pareiškė neleisiąs, kad „Brexit“ dar kartą būtų atidėtas.

B. Johnsonas pabrėžė tikįs, kad su Europos Sąjunga vis dar įmanoma pasiekti susitarimą dėl santykių su ja po JK pasitraukimo.

„Manau, kad mes pasieksime tikslą. Kalbėsiu su Jeanu-Claude'u (kandenciją baigiančiu EK pirmininku Jeanu-Claude'u Junckeriu (Žanu Klodu Junkeriu – red.) apie tai, kaip tai galima padaryti“, – interviu leidiniui „The Mail on Sunday“ sakė B. Johnsonas.

„Jaučiuosi tvirtai“, – pridūrė jis.

Anot britų leidinio, ministras pirmininkas pareiškė, jog jei derybos žlugs, jis nepaisys Atstovų rūmų įpareigojimo dar kartą atidėti „Brexit“.

B. Johnsonas pateikė analogiją tarp savęs ir komiksų superherojaus Halko.

„Kuo daugiau Halkas pyksta, tuo stipresnis jis tampa“, – pareiškė B. Johnsonas.

Jis teigė esąs ir toliau pasirengęs „kietajam“ „Brexit“ – JK pasitraukimui iš ES be sutarties.

B. Johnsonas pirmadienį Liuksemburge derėsis su EK pirmininku ir vyriausiuoju ES „Brexit“ derybininku Micheliu Barnier (Mišeliu Barnjė).

JK premjeras pabrėžė, jog jo šalis privalo palikti ES spalio 31 dieną, nors jo strategijai šiuo klausimu nepritaria parlamentas.

Britų parlamentarai pritarė įstatymo projektui, pagal kurį vyriausybė turėtų prašyti ES atidėti „Brexit“ iki sausio 31 dienos, jei iki spalio pabaigos nebus pasiektas susitarimas su bloku.

BNS inf.

Raktažodžiai: AnglijaBrexitNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai