Balandžio 2, 2020
Dėl koronaviruso epidemijos atšaukiamas Wimbledon teniso turnyras
© Photo by Zoë Reeve on Unsplash.

Wimbledon (Vimbldono) „Didžiojo kirčio“ teniso turnyras šiais metais bus atšauktas dėl koronaviruso pandemijos, o toks sprendimas buvo priimtas pirmąkart nuo Antrojo pasaulinio karo, trečiadienį pranešė organizatoriai.

„Su dideliu apgailestavimu Visų Anglijos vejos teniso ir kroketo klubų (AELTC) pagrindinė valdyba ir Čempionatų vadybos komitetas šiandien nusprendė, kad 2020 metų čempionatas bus atšauktas dėl pavojaus visuomenės sveikatai, susijusio su koronaviruso epidemija“, – sakoma organizatorių pranešime.

Vimbldono „Didžiojo kirčio“ turnyras turėjo vykti klubo vejos teniso kortuose Londono priemiestyje nuo birželio 29 iki liepos 12 dienos.

Nuspręsta, kad kitas turnyras Anglijoje vyks 2021 metų vasarą nuo birželio 28-osios iki  liepos 11 dienos. 

Pirmą kartą „Didžiojo kirčio“ turnyras buvo surengtas 1877 metais ir nuo to laiko buvo organizuojamas kasmet. Anksčiau jis buvo atšauktas tik du kartus: 1915–1918 metais varžybos nevyko dėl Pirmojo pasaulinio karo, o 1940–1945 metais jos buvo atidėtos dėl Antrojo pasaulinio karo. 

„Didžiojo kirčio“ turnyras papildė ilgą dėl COVID-19 protrūkio 2020 metais atšaukiamų sporto renginių sąrašą. 

Jame yra 12 mėnesių atidedamos Tokijo olimpinės žaidynės ir JAV Nacionalinės koledžų sporto asociacijos (NCAA) vyrų ir moterų krepšinio turnyrai. 

Vimbldono teniso turnyras yra pirmas šiemet dėl koronaviruso visiškai atšaukiamas teniso renginys. Prancūzijos atvirojo teniso turnyro pradžia perkelta iš gegužės pabaigos į rugsėjo pabaigą. 

Tuo tarpu „U. S. Open“ turnyro data kol kas nepakeista. Šios pirmenybės turėtų vykti Niujorke nuo rugpjūčio 31-osios iki rugsėjo 13-osios.

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasLondonasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai