Rugpjūčio 8, 2017
Dainininkė Sinead O'Connor paviešino nerimą keliantį vaizdo įrašą

Dainininkė Annie Lennox (Eni Lenoks) išreiškė „susirūpinimą“ dėl atlikėjos Sinead O'Connor (Šineid O'Konor) „saugumo“, kai pastaroji paviešino vaizdo įrašą, kuriame sako „kovojanti, kad liktų gyva“.

Paviešintoje vaizdo medžiagoje, nufilmuotoje viešbutyje Naujajame Džersyje, 50 metų S.O'Connor, kuriai diagnozuota maniakinė depresija, sako: „Pastarieji dveji mano gyvenimo metai sukasi tik apie tai kaip išlikti gyvai“.

„Aš vienui viena, ir mano gyvenime nėra nieko – tik mano gydytojas ir psichiatras“ – vienintelė priežastis „kodėl aš gyva“.

„Kovoju, kovoju, kovoju, kovoju..., kad likčiau gyva“, – sako S.O’Connor.

Buvusi grupės „Eurythmics“ dainininkė A.Lennox „Facebook“ socialiniame tinkle rašė, kad tai „tikrai nerimauti verčiantis pagalbos šauksmas“.

„Regis ji pavojuje, man baisu dėl jos saugumo. Nejaugi nėra artimų draugų, ar šeimos, kurie galėtų pabūti su ja ir suteikti jai meilės ir paramos? Siaubinga matyti ją tokią pažeidžiamą.“

S.O'Connor žinoma dėl jos 1990 metais įspūdingai atliktos baladės „Nothing Compares 2 U“, kurią jai parašė Prince'as (Prinsas), bei dainos vaizdo klipo, kuriame plikai nusiskutusi dainininkė dainą atlieka su ašaromis akyse.

S.O'Connor greitai tapo žinoma dėl savo emocijos protrūkių, o 1992 metais sukėlė tarptautinį skandalą, kai per JAV televizijos laidą suplėšė popiežiaus Jono Pauliaus II atvaizdą.

Neįvardytas asmuo, jos „Facebook“ paskyroje vėliau parašė, kad dainininkė „saugi ir nelinkusi į savižudybę“.

„Ji apsupta meilės ir yra labai gerai prižiūrima. Ji paprašė, kad tai parašyčiau, nes žino, kad dėl jos nuogąstaujate“.

Pastaraisiais metais jos įrašai socialiniuose tinkluose tapo vis atviresni, dažnai juose buvo grasinama imtis teisinių priemonių prieš buvusius kolegas, pasakojama apie fizinius ir psichinius negalavimus, bei diskutuojamos problemos su šeima ir vaikais.

BNS inf.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta