Liepos 19, 2020
Britų princesė Beatrice susituokė per privačią ceremoniją Vindzore
© Credit: Buckingham Palace / Benjamin Wheeler.

Jungtinės Karalystės karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) vaikaitė princesė Beatrice (Beatris) penktadienį ištekėjo per privačią ceremoniją, kurioje dalyvavo ir šalies monarchė, pranešė Bakingamo rūmai.

Princesė ištekėjo už italų verslininko, nekilnojamojo turto magnato Edoardo Mapelli Mozzi (Edoardo Mapelio Mocio) penktadienio rytą per ceremoniją Vindzoro pilies Karališkojoje Visų Šventųjų koplyčioje.

31 metų Beatrice ir 37 metų E. Mapelli Mozzi turėjo susituokti gegužės 29 dieną Šv. Jokūbo rūmuose Londone.

Credit: Buckingham Palace / Benjamin Wheeler. Credit: Buckingham Palace / Benjamin Wheeler.

Tačiau vestuvės buvo atidėtos, o nauja data nebuvo paskelbta.

Bakingamo rūmai patvirtino, kad pora susituokė per iš anksto neskelbtą ceremoniją nuotakos senelės karalienės Elizabeth II ir nedidelio būrio svečių akivaizdoje.

„Princesės Beatrice ir pono Edoardo Mapelli Mozzi privati vestuvių ceremonija įvyko penktadienį, liepos 17 dieną, 11 val. vietos (13 val. Lietuvos laiku) Vinzdoro pilies Karališkoje Visų Šventųjų koplyčioje“, – sakoma karališkosios šeimos pareiškime.

Ceremonijoje, kuri organizuota laikantis dėl koronaviruso infekcijos COVID-19 paskelbtų rekomendacijų, dalyvavo Edinburgo kunigaikštis princas Philipas (Filipas) ir kiti artimi šeimos nariai.

94 metų Elizabeth II ir 99 metų jos sutuoktinis princas Philipas gyvena izoliacijoje Vindzoro pilyje, nes koronaviruso pandemijos metu dėl savo amžiaus priklauso didžiausios rizikos grupei. 

Beatrice ir jos sesuo Eugenie (Judžini) yra karalienės antrojo sūnaus princo Andrew (Endriaus) ir Sarah Ferguson (Saros Fergiuson) dukterys. Vestuvėse dalyvavo abu nuotakos ir jaunikio tėvai, sakoma pranešimuose.

Pernai lapkritį princas Andrew atsisakė karališkųjų pareigų, kai skandalą sukėlė vienas jo interviu televizijai, kuriame jis gynė savo ryšius su Jeffrey Epsteinu (Džefriu Epsteinu).

Praėjusių metų rugpjūtį JAV finansininkas ir milijonierius J. Epsteinas pasikorė Niujorko kalėjimo kameroje, laukdamas teismo dėl kaltinimų prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo tikslais.

60 metų princas Andrew neigė pareiškimus, esą jis turėjo lytinių santykių su septyniolikmete, kurią jam parūpino J. Epsteinas. 

JAV tyrėjai nori apklausti princą dėl jo ryšių su J. Epsteinu po to, kai dėl įtariamo sąvadavimo buvo suimta finansininko buvusi partnerė britė Ghislaine Maxwell (Gislen Maksvel). 

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai