Spalio 17, 2019
„Sky News“ atidaro naują televizijos kanalą, kur nebus „Brexit“

Jungtinės Karalystės transliuotojas trečiadienį atidaro naują televizijos kanalą, kuriame nebus su „Brexit“ susijusio turinio, taip siekdamas pritraukti žiūrovus, pavargusius nuo šios nesantaiką visuomenėje kurstančios skyrybų su Europos Sąjunga problemos.

17 val. vietos (19 val. Lietuvos) laiku atidaromas kanalas „Sky News Brexit-Free“ sukurtas apklausų rezultatams parodžius, kad britai vengia žinių laidų, nes yra pavargę nuo nesutarimų dėl sudėtingo Jungtinės Karalystės išstojimo iš Bendrijos proceso.

Kasdieninės penkių valandų šio kanalo transliacijos numatytos kiekvieną darbo dieną.

Tuo metu pagrindinis „Sky News“ kanalas ir toliau pranešinės „Brexit“ naujienas, šiuo metu vykstant intensyvioms deryboms dėl planuojamo šalies išstojimo spalio 31 dieną.

„Sky News Brexit-Free“ yra drąsus žingsnis, bet pastarosiomis savaitėmis ir mėnesiais įsigilinę į savo žiūrovų nuomonę mes žinome, kad žiūrovai jį įvertins“, – sakė „Sky News“ vadovas Johnas Ryley (Džonas Railis).

„Šis naujas kanalas paprasčiausiai suteikia žmonėms galimybę atsikvėpti nuo „Brexit“, filtruoti žinių antraštes ir sužinoti apie dalykus, vykstančius už Vestminsterio ir Briuselio ribų“, – kalbėjo jis.

„Sky News“ vadovas pridūrė, kad šiuo bandymu bus siekiama pagrindinį dėmesį skirti „objektyviai kritiškai, originaliai žurnalistikai“.

2016 metais vykusiame referendume britai nedidele balsų persvara nubalsavo už savo šalies pasitraukimą iš ES, nors prieš balsavimą vykusią įnirtingą „Brexit“ kampaniją lydėjo kaltinimai nesąžiningumu ir baimės kurstymu.

Nuo to laiko šalyje tvyro sąmyšis, kaip įgyvendinti istoriniame balsavime gyventojų išreikštą valią, o visos šio sudėtingo ir nesutarimus keliančio proceso detalės atsiduria žiniasklaidos antraštėse.

Skelbdama apie naujo kanalo atidarymą „Sky News“ pateikė tyrimo rezultatus, rodančius, kad beveik trečdalis žmonių iš viso vengia žinių laidų.

Daugiau nei 70 proc. respondentų dėl to kaltina „Brexit“, atkreipdami dėmesį į kylantį nusivylimą dėl nesibaigiančių politinių diskusijų šiuo klausimu.

Redaktorius: Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: AnglijaBrexit

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai