Balandžio 3, 2020
„British Airways“ laikinai atleidžia 28 tūkst. darbuotojų
© Foto: Unsplash @maswdl95.

Didžiosios Britanijos oro milžinė „British Airways“ dėl sektorių paralyžiuojančios koronaviruso krizės laikinai atleis 28 tūkst. darbuotojų, arba 60 proc. savo darbo jėgos, pranešė profsąjunga „Unite“.

Tūkstančiams „British Airways“ darbuotojų atstovaujanti profsąjunga pareiškė, jog „su bendrove pasiekė susitarimą“, pagal kurį maždaug 28 tūkst. darbuotojų bus panaudota į vyriausybės verslo paramos programą panaši sistema, pagal kurią jiems bus garantuota 80 proc. darbo užmokesčio ir bus išvengta jų galutinio atleidimo.

Tačiau, kitaip negu vyriausybės programoje, šioje sistemoje krizės laikotarpiu nebus taikoma jokių pajamų apribojimų, pareiškė profsąjunga. Taip pat bus užtikrinta, jog visi laikinai atleistieji gautų mokėjimus ir kad jie nebūtų galutinai atleisti.

„Atsižvelgiant į neįtikėtinai sudėtingas aplinkybes, kuriose atsidūrė visas aviacijos sektorius, tai yra geriausias įmanomas susitarimas mūsų nariams“, – pareiškė „Unite“ atstovas Oliveris Richardsonas (Oliveris Ričardsonas).

„Pagal šį susitarimą išsaugomos „British Airways“ darbuotojų darbo vietos ir taip pat, kiek įmanoma, išsaugomas jų užmokestis“, – pridūrė jis.

„British Airways“ ir Ispanijos „Iberia“ savininkė IAG pirmadienį pareiškė, jog grupės skrydžių pajėgumas dėl koronaviruso protrūkio balandį ir gegužę bus sumažintas 75 procentais.

Dėl COVID-19 kritus skrydžių bilietų paklausai, pasaulio oro bendrovės visame pasaulyje atšaukė tūkstančius skrydžių.

BNS inf.

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasLondonasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai