Sausio 10, 2019
„Amazon“ vadovas J. Bezosas skiriasi su žmona

JAV internetinės prekybos milžinės „Amazon“ generalinis direktorius Jeffas Bezosas (Džefas Bezosas) ir jo žmona MacKenzie (Makenzi) nutarė nutraukti 25 metus trukusią santuoką, sakoma trečiadienį jų paskelbtame bendrame „Twitter“ pranešime.

„Norime, kad žmonės žinotų apie vieną įvykį mūsų gyvenime“,  – parašė 54 metų verslininkas, laikomas turtingiausiu pasaulyje žmogumi, ir jo 48 metų sutuoktinė, jau kurį laiką gyvenę atskirai.

„Kaip žino mūsų šeima ir artimi draugai, po ilgo meilės tyrinėjimų ir bandomojo išsiskyrimo laikotarpio nusprendėme skirtis ir toliau tęsti savo bendrą gyvenimą kaip draugai“, – sakoma poros pranešime.

Bezosai pareiškė, kad po 25 metus trukusio gyvenimo kartu jaučiasi „neįtikėtinai laimingi“, ir pažadėjo toliau palaikyti glaudžius ryšius vienas su kitu, taip pat su artimais draugais ir tėvais.

„Etiketės gali būti skirtingos, bet liekame šeima ir branginami draugai“, – sakoma tviterio žinutėje.

MacKenzie Bezos yra išleidusi dvi knygas, įskaitant psichologinį romaną „Liuterio Olbraito išbandymas“ (The Testing of Luther Albright) apie iššūkius, patiriamus Kalifornijos mieste Sakramente gyvenančio tėvo ir jo šeimos po žemės drebėjimo.

Ji buvo viena pirmųjų darbuotojų, priimtų „Amazon“ po bendrovės įkūrimo. 2014 metais M. Bezos įkūrė kovos su patyčiomis organizaciją „Bystander Revolution“.

Pora, dabar turinti keturis vaikus, susipažino dirbdama rizikos draudimo fonde „D. E. Shaw & Co.“, dar prieš J. Bezosui įkuriant „Amazon“.

Žurnalas „Forbes“ ir naujienų agentūra „Bloomberg“ įvardija Jeffą Bezosą turtingiausiu žmogumi pasaulyje. Jo kapitalas vertinamas 137 mlrd. JAV dolerių (apie 120 mlrd. eurų).

„Amazon“ šią savaitę pralenkė „Microsoft“ ir pagal rinkos kapitalizaciją tapo didžiausia pasaulyje įmone, kurios akcijomis yra viešai prekiaujama.

BNS inf.

Raktažodžiai: PasaulisŽmonės

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai