Liepos 4, 2016
Lietuvių dizainerio rankų darbo daugiafunkicinė kėdė SPYNDI stebina pasaulį

Žymus baldų dizaineris Mindaugas Žilionis garsina Lietuvos vardą su savo naujausiu projektu SPYNDI. Tai išskirtinio dizaino kėdė sudaryta iš 60 unikalių elementų, kuriuos jungdami galite sudėti kokį tik norite baldą – kėdę, šezlongą, supamąjį krėslą, suoliuką, pertvarą ar net treniruoklį. Ši kėdė tarsi stuburo slanksteliai – sunerti išlaiko didžiulį svorį. SPYNDI  ne tik laimėjo nemažai tarptautinių inovatyvaus dizaino konkursų, tokių kaip “NON FORMAT”, “Stockholm Furniture Fair” ir “Dizaino Savaitė”, bet ir susilaukė milžiniško populiarumo tarp įtakingų internetinių puslapių, kaip Mashable, TechInsider, Bored Panda, Gizmag, DesignBoom ir kt.

SPYNDI pristatymo video:

SPYNDI jau viršijo savo užsibrėžtą tikslą minios finansavimo platformoje “Kickstarter”, tačiau norint projektą išgarsinti pasaulyje, reikia ir tautiečių pagalbos skleidžianti žinią apie šį unikalų lietuvių kūrinį. Kiekvienas ‘Like’ ir ‘Share’ socialinėje medijoje padės SPYNDI komandai, konkuruojančiai su užsienio atstovais, turinčiais didesnį marketingo biudžetą, įrodyti, kad lietuviai yra inovatyvi ir vieninga tauta, sugebanti pasiūlyti pasauliui išskirtinio dizaino kūrinį.

SPYNDI pagaminta iš 1260 natūraliai vandeniui atsparių suklijuotų medžio detalių. Kėdės paviršius yra nušlifuotas ir  padengtas natūraliomis medžiagomis, kurios padaro šią medinę struktūrą ne tik elegantišką ir švelnią it šilkas, bet ir atsparią aplinkos poveikiui, puikiai tinkančią naudojimui tiek viduje tiek lauke. SPYNDI kedė yra ilgaamžiška ir neįtikėtinai lanksti - gali būti pritaikyta pagal individualius asmens poreikius. SPYNDI turi daugybę skirtingų pritaikymo galimybių ir leidžia vartotojui pačiam susikurti išskirtinį baldą, dėl to ji idealiai tinka visiems, kuriuos domina interaktyvūs sprendimai. SPYNDI kūrėjai taip pasitiki savo produkto kokybe, kad kiekvienam produkto vartotojui pažada baldo viso gyvenimo garantinį periodą. Be to, SPYNDI komanda pasodins kiekvienam pikėjui po medį, simbolizuojantį kėdės tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą.

SPYNDI idėja buvo sukurta 2007 metais. Ją sukūrė vienas žymiausių Lietuvos dizainerių Mindaugas Žilionis. Po daugiau nei 9 metų produkto vystymo inžinerijos ir biomechanikos srityse, jis pagaliau sukūrė tobulą SPYNDI dizainą. Šiuo metu Mindaugas kartu su dviem projekto koordinatoriais Raimonda Klimašauskaite ir Andriumi Pateckiu planuoja finansuoti SPYNDI gamybą su “Kickstarter” programa tam, kad daugiau žmonių galėtų džiaugtis šiuo prabangiu, daugiafunkciniu baldu. Daugiau informacijos www.spyndi.com.

Raktažodžiai: NamaiDizainasInterjerasVerslasInovacijosKickstarterBaldai

Straipsnio komentarai

 • Keista, kad tiek ilgai buvo kuriamas dizainas. Bet <a href="http://www.leojar.lt/62-kedes" alt="kėdės">kėdės</a> tikrai įspūdingos, norėčiau ir aš tokią įsigyti. Tik kaina tokia sunkiai įkandama sakyčiau.
  1. Ieva // Gegužės 17, 2017 // 12:34
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Keista, kad tiek ilgai buvo kuriamas dizainas. Bet <a href="http://www.leojar.lt/62-kedes" alt="kėdės">kėdės</a> tikrai įspūdingos, norėčiau ir aš tokią įsigyti. Tik kaina tokia sunkiai įkandama sakyčiau.
  1. Ieva // Gegužės 17, 2017 // 12:34
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai