Rugpjūčio 10, 2017
Pažinčių agentūra atsidūrė teisme, nes moteriai surado netinkamų partnerių

Į pensiją išėjusi vienos JAV televizijos vadovė atsiėmė ieškinį prieš vieną pažinčių agentūrą, kuriai moteris sumokėjo 150 tūkst. dolerių (per 128 tūkst. eurų), bet susipažino tik su jai netinkamais partneriais – vedusiais, psichiškai nestabiliais arba nusikaltimų įvykdžiusiais vyrais.

Darlene Daggett (Darlen Daget), buvusi JAV kanalo QVC direktorė, nusivylusi Kalifornijoje įsikūrusios pažinčių agentūros „Kelleher International“ paslaugomis, praėjusią savaitę buvo padavusi ieškinį federaliniam teismui, tačiau jį netrukus atsiėmė, pranešė laikraštis „The Philadelphia Inquirer“.

Agentūros vadovė Amber Kelleher-Andrews (Amber Keleher Endrius) laikraščiui sakė, kad jos kompanija per daugelį metų padėjo susituokti tūkstančiams porų.

Tačiau, anot jos, „pavyksta ne visada“.

62 metų D.Daggett, kuri yra išsiskyrusi ir turi keturias atžalas, savo ieškinyje teigė norėjusi rasti partnerį, su kuriuo praleistų senatvę. Jos nuomone, „socialiniai pažinčių tinklapiai neužtikrino jos norimo lygio (kandidatų) atrankos ir privatumo“.

Moteris sakė sumokėjusi „Kelleher International“ 150 tūkst. dolerių „vadovų lygio“ narystės mokestį, už kurį agentūra turėjo surasti jai kandidatų iš viso pasaulio. Vis dėlto D.Daggett nusivylė agentūros paslaugomis, nes buvo supažindinta su virtine jai netinkamų vyrų.

Moters advokatai nurodė, kad vienas jų buvo australų verslininkas, su kuriuo D.Daggett keliavo po Panamą ir Kosta Riką. Visgi praėjus metams po šios išvykos moteris sužinojo, kad vos jai grįžus namo, tas vyriškis į kelionę išsivežė savo buvusią partnerę.

Kitas agentūros jai pasiūlytas kandidatas buvo Niujorko teisėjas, teistas už santykius su viena advokate, rodo teismo dokumentai.

D.Daggett ieškinyje taip pat buvo nurodyta, kad agentūra jai pasiūlė vyriškį, negalėjusį su ja susitikinėti, nes laukė, kol mirs jo ligota žmona.

Kitas kandidatas iš Virdžinijos esą sirgo psichine liga, dėl kurios nekontroliuojamai meluodavo, teigiama ieškinyje. D.Daggett tvirtino, kad pašlijus santykiams su tuo žmogumi ji buvo priversta kreiptis į teismą dėl persekiojimo. Dabar tas vyriškis teisiamas už banko apgavystę.

D.Daggett taip pat kelis mėnesius susitikinėjo su vienu kompanijos direktoriumi, kuris netgi šventė Padėkos dieną ir Kalėdas jos namuose. Tačiau vėliau, kaip teigiama ieškinyje, tas „serijinis mergišius“ išsiskyrė su ja be jokio paaiškinimo.

BNS inf.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai