Balandžio 7, 2011
Spaldingo lietuviai kuria vaikų klubą
LONDONIETĖ,
Romenos sūnelis Raidas Rocko © Arūnas Ruzgys
Linkolnšyro grafystėje, Spaldinge (Spalding) gyvenantys tėveliai su savo mažyliais kviečiami burtis į vaikų klubą 'Lietuviukai Anglijoje'.  
 
“Aplinkui labai daug įsikūrusių lietuviu šeimų, tad būtų įdomu pabendrauti tarpusavyje, susirinkti bent vieną kartą per mėnesį, vaikučiai galėtų susipažinti vieni su kitais, padainuoti lietuviškas daineles, pašokti, gerai praleisti laiką ir prisiminti lietuviškas šventes”, - sako klubo sumanytoja Romena Pilibaitytė. Septynerius metus Spaldinge gyvenanti lietuvė darbuojasi fabrike ir augina dviejų ir penkerių metukų sūnelius - Redą Rocko ir Raidą Rocko. 


 
Moteris pasakoja, kad mintis suburti Spaldinge gyvenančias lietuvių šeimas jai kilo pastebėjus, kad jos vaikams trūksta lietuviško bendravimo. “Aplinkui tiek daug lietuvių, o vieni kitų nepažįstame, mokykloje vaikai bendrauja angliškai. O juk norisi kalbėti gimta kalba. Manau, kad vaikai kartais neturi ką  veikti po mokyklos, dažnai jų geriausiu draugu tampa televizorius ar kompiuteris. Taip ir sugalvojau vaikams ir tėveliams padaryti šventę. Labai norėtųsi, kad išliktų lietuviškas bendravimas, susirinktume bent kartą per mėnesį, pasidalintume įspūdžiais, pabendrautume“, - įsitikinusi Romena. 
Romena Pilibaitytė. Foto Arūnas Ruzgys.
 
Vaikų klubo 'Lietuviukai Anglijoje' susibūrimas vyksta paskutinį kiekvieno mėnesio šeštadienį. Visus norinčius prisijungti ir gauti daugiau informacijos Romena kviečia skambinti iš anksto telefonu 07902093574.  
Spaldingo gėlių paradas. Foto: data smog/Flickr

Linkolnšyro grafystėje esančiame Spaldinge skaičiuojama apie 30 000 gyventojų. Miestas garsėja balandžio pabaigoje čia vykstančiu gėlių paradu, į kurį suvažiuoja smalsuoliai iš viso pasaulio. Šiais metais Spaldingo gėlių paradas vyks balandžio 30 dieną. Daugiau informacijos rasite čia >>>>
Raktažodžiai: Vaikų klubasSpaldingas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta