Gegužės 29, 2012
„Facebook“ įkūrėjo žmona vestuvėms garsių dizainerių nesamdė
LONDONIETĖ,
© Facebook
„Facebook“ įkūrėjas Mark Zuckerberg Kalifornijoje susituokė su savo išrinktąja 27-erių metų Priscilla Chan. 

Pro žurnalistų akis nepraslydo faktas, kad milijardieriaus išrinktoji dėvėjo gana kuklią, $4,700 įvertintą nuotakos suknelę.  

Dramblio kaulo spalvos suknelę sukūrė dizainerė iš Los Andželo Claire Pettibone. Ji šilkinę suknelę atvira nugara papuošė viršutiniu sluoksniu sudarytu iš gėlių ornamentų, o iškirptę padabino kristalais.  


Pasak C.Pettobone, ji nežinojo, kad P.Chan vestuvėms pasirinko jos kurtą drabužį – esą tai jai, kaip ir kitiems, buvo staigmena. Ji pridėjo, kad dabar jos tinklalapis sulaukia bemaž dešimtkart daugiau lankytojų, nei prieš šios poros vestuves.  

Pasirodo, P.Chan – ne vienintelė garsi nuotaka, pasirinkusi šios dizainerės kurtą suknelę. C.Pettibone modeliais prie altoriaus pasipuošė ir aktorė Elisabeth Moss, vaidinanti Peggy Olson kultiniame seriale „Mad Men“ bei viena iš „American Idol“ dalyvių Tamyra Gray, o jos kurtą pamergės suknelę dėvėjo Cameron Diaz. 

P.Chan ir M.Zuckerberg po devynerių metų draugystės susituokė slaptoje ceremonijoje M.Zuckerberg priklausančiame name Kalifornijoje. Net čia atvykę svečiai nieko nenutuokė – jie manė esantys pakviesti atšvęsti P.Chan pediatrijos studijų pabaigimo. „Facebook“ įkūrėjas vestuvių metu dėvėjo mėlyną kostiumą, prie kurio priderino mėlyną kaklaraištį bei baltus marškinius.  

Pora vestuves planavo keturis mėnesius, tačiau iki to laiko viešai net nepranešė esantys susižadėję.  Vienintelis viešas pranešimas pasirodė po vestuvių – M.Zuckerberg savo „Facebook“ paskyroje nurodė esantis vedęs bei įkėlė savo ir savo žmonos nuotrauką. 

Raktažodžiai: Facebookvestuvėsakcijossocialiniai tinklapiailabdara

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai