Sausio 30, 2012
Lietuviškas restoranas judės ir link Londono centro
LONDONIETĖ, 18
Iš kairės: Algirdas Mažeika, Rolandas Kačinskas ir Tomas Baltrukėnas © Vytauto Dranginio foto
Londono Leytonston rajone dar visai neseniai stūksojusi viena iš daugybės apleistų angliškų aludžių šiandien traukia smalsių praeivių akį: vakarėjant čia romantiškai uždegamos žvakės, o pro langus nesunku įžiūrėti jaukų interjerą. Kitataučiams sunku iš pirmo žvilgsnio atspėti, kokios šalies restoranas įsikūrė buvusiame pub'e. Lietuviams viskas aišku vos tik pamačius iškabą - „Bernelių užeiga“ (angl. The Shepherd's Inn). 
 
„Tikiuosi, kad šis restoranas prisidės ir prie Lietuvos pristatymo Anglijoje. Juk mūsų šalyje turime tiek gražių vaizdų, tokią kultūrą, muziką, su kuria norėtųsi supažindinti ir užsieniečius. Tad lauksime ne tik lietuvių, bet ir jų draugų“, - Londonietei sakė restorano atidarymo proga Londone viešėjęs „Bernelių užeigos“ savininkas ir įkūrėjas Algirdas Mažeika. 
 
Į lietuvišką restoraną Londone užsukę svečiai galės ne tik mėgautis lietuviškais patiekalais,  gėrimais, bet ir išvysti daugybę lietuviškos atributikos. Lankytojus pasitiks tautiniais kostiumais pasipuošę darbuotojai. „Bernelių užeigos“ sienos nukabinėtos Lietuvos ir jos istorijos vaizdais: prezidentė Dalia Grybauskaitė, Žalgirio mūšio scena, Kauno Laisvės alėja prieš kelis dešimtmečius, lietuviškas kaimas ir kiti paveikslai bei fotografijos. Šiaudiniu stogu dengtas restorano baras primena lietuviškos kaimo trobos ornamentus. Net ąžuolo ir uosio baldai, pagaminti ir atvežti specialiai iš Lietuvos. 

Į restorano atidarymą atvykusius svečius pasitiko tautiniais drabužiais pasipuošęs kolektyvas, su duona ir druska.
 
„Bernelių užeiga - Shepherd's Inn“ direktorius Rolandas Kačinskas ir bendrasavininkas Tomas Baltrukėnas pasakoja, kad jiedu Londone susipažino prieš septynerius metus, tad idėja apie lietuvišką restoraną Didžiosios Britanijos sostinėje brandinta jau seniai. „Kad tautiečiams reikia jaukios, lietuviškos vietos seniai žinojome, matėme didėjantį poreikį, lankėmės kituose lietuviškuose restoranuose Londone, bet nieko panašaus, kur siūlytų autentišką lietuvišką maistą ir atmosferą, nebuvo. Tad prieš du metus pradėjome įgyvendinti idėją“, - teigia R. Kačinskas. 
 
„Kodėl įsikūrėme Rytuose? - tęsia T. Baltrukėnas. - Atsakymas paprastas – tai tik pradžia. Planuose tikrai yra ir kitų norų bei ketinimų. Galvojame judėti link Londono centro, nes taikome ne vien į lietuvių publiką, bet pristatome Lietuvą Anglijoje. Jei netikėtume, kad pavyks, nebūtume net planavę bei atidarę šio pirmojo restorano“. „Atidaryti „Bernelių užeigą“ Anglijoje tikrai nebuvo lengva. Neišvengėme nesklandumų, nepataikėme į biudžetą. Visko buvo. Bet šiandien tikrai nieko nesigailime. Kai prieš kelis metus atvažiavome į šitą vietą, išvydome tik apleistą anglišką aludę, su senu biliardo stalu, aukštais stalais ir kėdėmis, kur vietiniai rinkdavosi žiūrėti futbolą“, - prisimena T. Baltrukėnas. 

Bernelių Užeigos atidarymo akimirka.
 
Įkūrėjai pripažįsta, kad jų laukia labai nelengva užduotis – išlaikyti lietuviškumą ir aukštą restorano lygį. „Stengsimės, kad ir patiekalai, ir atmosfera būtų kuo geresnė, primintų Lietuvą, - tikina R. Kačinskas. - Dalis kolektyvo, tiek virėjai, tiek padavėjai yra atvykę iš Lietuvos ir apmoko vietinius darbuotojus. Restorane organizuosime įvairius teminius vakarus. Vyks pažinčių vakarai, kam virš keturiasdešimt renginiai, popietes skirsime mamyčių susitikimams, savaitgaliais kviesime klausytis ir šokti pagal gyvą muziką ar padainuoti karaoke. Taip pat stengsimės, kad svečių negąsdintų barnių ieškantys tautiečiai, nepageidaujamų, nesantaiką kurstančių žmonių į restoraną neleisime“. 
 
Vyrai neslepia, kad jie šiek tiek pataikaus ir vietos gyventojams. Šalia lietuviškų patiekalų ir tautinės atributikos, jie siūlys ir angliškus pusryčius, „fish and chips“ (liet. tešloje kepta žuvis su skrudintomis bulvytėmis), Jorkšyro pudingus ir kepsnius. 
 
Restorano interjeras.  

T. Baltrukėnas šypsodamasis sako, kad restorane draugiškai susispaudę tilptų apie 100 lankytojų. Juos aptarnaus vien tik lietuviškas kolektyvas. „Jau dabar negalime atsidžiaugti, kad sulaukiame tiek susidomėjimo. Atidarymui buvo užsakyti visi staliukai. Žmonės nenustojo skambinti, jau net buvo nepatogu atsakyti. Juokavom, kad lauke gal reikės vietas rezervuoti”, - sako jis. 
 
Restoranų tinklas „Bernelių užeiga“ savo istoriją bei veiklą pradėjo 1989 metais. Šiuo metu Lietuvoje veikia 6 „Bernelių užeigos“ restoranai bei 4 svetainės.

Kaip teigia restorano savininkas, artimiausiuose planuose – nesustoti ir toliau plėstis bei atidaryti dar 3 lietuviškų patiekalų restoranus su prekiniu ženklu „Berneliu užeiga - Shepherd's Inn“. Taip pat žadama pristatyti naują prekinį ženklą „Facefood“, pagal kurį bus atidarytos picerijos bei greito maisto restoranėliai Londone. „Bernelių užeigos“ atidarymo gali tikėtis ir Čikagos bei Airijos lietuviai.   
 
Foto: Vytauto Dranginio  
M: +44 7401581521 
Puslapis Facebook'e >>>> 
Straipsnio komentarai

 • sudas ne restoranas, gamina patiekalus tokius kad po to grauzia skrandi todel manau kad jie i cepelinus deda miltu, krc, sudas ne restoranas
  18. As // Liepos 11, 2012 // 12:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Buvau atvykusi i si restorana su savo draugu, kuris yra britas, tai tiek jis tiek ir as pasimegavome lietuviska kultura ir maistu. Maistas man ir draugui labai patiko, mano kiaulienos saslykas buvo gigantiskas ir labai skanus, kainos panasios kaip ir uzsienieciu restoranuose, dar net siek tiek mazesnes. Galbut vienas dalykas, kuris trikde tai jog mano draugas nelabai suprato lietuvisku dainu, manau i repertuara itraukus siek tiek daugiau angliskos muzikos, lietuviu, kuriu labai daug bendrauja ir su kitom kulturom, ateitu dar daugiau, nes tikrai yra smagu pristatyti savo saknis ir uzsienieciams draugams ;) (lietuviskas saknis - t.y. maista, tautinius drabuzius bei pacius lietuvaicius, o muzika kaip jau ir minejau, galetu buti labiau paivairinta ;))))
  17. Ir as ten buvau, alu midu geriau // Gegužės 10, 2012 // 21:11
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai aciu visiem komentatotriam gerai kad rasote o mokomes is klaidu tikrai visada reaguojame i Jusu pastabas ir atleiskite pradzia visada buna sunki.Bet zadame pasitaisyti ,ir prasymas nesibarkime neizeidinekime vieni kitu o stenkime padeti vienas kitam juk musu tiek mazai.Gerai butu sugriaut mita kad Lietuvis Lietuviui.................Aciu Jums
  16. berneliu uzeiga Kaunas. // Kovo 6, 2012 // 16:46
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Berneliai tai SUPER!!!!!! Tik isiziojeliai is vakaru gali juos peikti.. Nelyskite i rytus kur Lietuviai SIAUTEJA!!!!!!!!!!!! Varykite pas savo sudlenkius.
  15. Lese // Vasario 28, 2012 // 16:42
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • visiskai sutinku su pasutiniu komentaru
  14. vv // Vasario 28, 2012 // 14:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Dziugu, kad i pastabas reaguojama, nes vienaip ar kitaip lietuviu maisto istaigos paklausa turi (bent jau tarp tautieciu), todel pastabos ir vadinamieji "skundai" gero vadybininko galvoje pavirs i rinkodaros analize. Ir manau, cia nieko bendro neturi su "lietuvisku pavydu" ir dauguma tikrai neteigia, kad 'viskas yra blogai". O blogas klentas patys zinote koks: tas kuris niekada nesiskundzia, bet daugiau niekada neateina ir dar 12-ai pasako, kad neateitu. Tad reikia tik dziaugtis, kad lietuviai lietuviams parodo ka reiktu pagerinti! :) Sekmes !
  13. V.L. // Vasario 15, 2012 // 17:49
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ka cia be pridurus...<br />Manau savivinkai turetu buti dekingi uz siuos komentarus, todel , kad be ju butu sunku kazka suzinoti. Zinoma kiek zmoniu tiek skoniu ir nuomoniu, taciau manau beveik visi issireiske kad reikia tobulinti klinetu aptarnavima, jeigu i tai neatsiszvelgs savininkai tada manau nera ko laiko svaistyti ir geriausia net neplanuoti ateities planu kaip centre restoranas ar kazka. Manau geriau kokybiskai ir nuo a iki z sutvarkyti si restorana pagal zmoniu komentarus ir neoamirskite pateikti apklausos su cekiu, kad klietai galetu parasyti ar islietiti savo norus ie nuomone.<br />Linkiu tik sekmes ir tikiuosi kad pavyks patenkinti daugumos nepatenkintu lietuviu poreikius.
  12. 123456 // Vasario 14, 2012 // 18:36
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tai jau tikriausiai nevieta, nes nuejes i uzsienieciu restorana sau nuotaikos visai dienai nesusigadinsi ;)
  11. Ieva // Vasario 9, 2012 // 18:21
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • siaip as jau berneliuose buves kokius 6 kartus.Ir del aplinkos tai aisku net nera ka sakyti padare zmones su skoniu!Gales kiti pasitemti.Maistas irgi geras ir kas svarbiausia,kad personalas reaguoja i pastabas kai atsidare,tai porcijos buvo hmhm....,bet kai atejau kita karta nustebau!Saunuoliai,o tiems kuriems viskas blogai, pavydas ir pyktis ima tai virkit,kepkit namuose.Reiskias jums berneliuose ne vieta;)
  10. kestas // Vasario 7, 2012 // 13:55
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Teko pabuvoti Berneliu uzeigoj, bet pirma ir paskutini karta. aplinka gal ir nieko, primena vienkiemio stiliu, maistas nieko ypatinga. Porcijos pakankamai dideles, bet kainos irgi nemazos. o aptarnavimas toks siaubingas...ateje uzsisakem alaus ir tris porcijas keptos duonos, alu atnese, jau kai baigem isgerti visa alu, tada atnese kepta duona (mazdaug uz puse valandos), duona tiek gamino, o ji net nesilta buvo. neuzsiraso uzsakymu, visiem atnese maista, viena zmogu pamirso, todel jis liko nevalges. nepriejo nieko pasakyti,kad pamirso ar atsiprasyti, melavo, kad kepnys ilgiau tipo kepa, o galu gale prisipazino kad pamirso uzsakyt. nei karto nepriejo paklausti ar viskas gerai, ar kazko truksta. jei norejom pakartoti alaus, turejom eiti prie baro ir uzsisakineti, kad atnestu ant stalo. saskaitos taip pat neatnese, turejom eiti prasyti. nu zodziu, siaubingas aptarnavimas.
  9. Ieva // Vasario 6, 2012 // 23:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Pirmiausia tai noretume palinketi sekmes!Del interjero ar esterjero tai jau nera cia ka ir kalbet, nes tikrai viskas grazu. Padavejei- tautiniais drabuziais ir ispudi paliko.Na kas liecia maisto kokybe: druskytes tai jau galetu pamazinti. Visikai sutinku su 6-uoju komentaru del rezervuojamu vietu. Stalai stovi tusti- laukia rezervuotoju keleta valandu, kur galetu vykti kaita ir nesti pelna. Nuosirdziai linkime sekmes ir zinoma tobuleti.
  8. Leonora // Vasario 6, 2012 // 19:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Eilini karta, lietuvaiciai geriausiai moka tik kritikuoti.
  7. Vaida // Vasario 3, 2012 // 22:28
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tikrai neturejau tikslo tusciai pakritikuoti, taciau turiu keleta draugisku pastabu del probelmeliu, kurias , beje, man paminejo ir tie kas buvo anskciau, bet visa tai pasikartojo apsilankius asmeniskai. Buvo grazus sestadienis, su antraja puse 30 min. vykome i Leynstone (traukiniu), ir pestute atejome i si restorana. Mus pasitiko mergina, kuri nurode vieta - laisva staleli prie lango.Na, buvome isalke, todel susidomeje perziurejome MENIU. Taip jau susikloste, kad mes stengiames labai riebiai nevalgyti, ir pasigedome keleta tradiciniu patiekalu (be mesos), pvz. cepelinu su varske arba tinginuku ir pan.(Moterims, kurios nori lengvesniu pietu - ten menkas pasirinkimas). Bet nieko tokio: uzsisakeme bulviniu blynu ir KARSTA obuoliu pyraga. Kol laukeme uzsakymo - stebejome aplinka. Interjeras: na, jei nezinociau, kad cia lietuviu restoranas, butu tipiskas dekoravimas - labai daug tokiu baru ir aludziu Londone - prabangiausi elementai - sviestuvai ir uzuolaidos :) Suprantama,tokia eklektika tarp kaimo ir neva "bajorkiemio" - optimaliausias varinntas tai publikai, kuri lanko tokias vietas, todel duodu 9/10 balu. Vienok, sulaukeme blynu: antrajai pusei patiko, man siek tiek persuru, bet manau 9/10 galima uzrasyti. Atnese "KARSTA" obuoliu pyraga - pirma klaida: jis buvo visiskai SALTAS.Bet mes jau spejome kasni nuryti, tad gerbdami PADAVEJUS, tiesiog tyliai sudorojome tai, kas liko (juk ledai buvo salti, gal cia toks naujas patiekalas - "karstu" pyragu tik vadinamas, o turi buti saltas pyragas ir salti ledai ?:) Beabejo, muzika, kaip dazniausiai buna tokio tipo "restoranuose" - Marijampoles- Kauno "mega super zvaigzdziu" Cicino repertuaras - manau, tiks daugeliui tautieciu, bet prajuokins anglus (nei folkloras, nei moderni muzika - kazkokios rusiskos "ciastuskes" lietuviu kalba su senos yamahos aranzuotem, bet cia skonio reikalas).Stebint personalo darba labiausiai nesuprantamas dalykas: ateina zmones (nuo 2 iki 4 zmoniu), bet mergina 4 PM sako: zinokite, vietos REZERVUOTOS. Klausia: nuo kelintos? Atsako: na, nuo 5-7 PM ateis KITI zmones, kurie rezervavo. Ir palieka juos nezinioje. Sie pakaso pakausi ir iseina. Ziurint is salies, labai keista: juk taip atbaido klientus, kurie kita karta neateis. Staleliai nuo 4 val. tusti "LAUKIA" busimu klientu. O ESAMI lankytojai kazkaip atsumiami, manau, tai nerimta LOGISTIKA :) 0/10. Bendrai mastant, "ambicija EITI I CENTRA" su LT virtuve ir bendravimo stiliumi - na, manau, dar daug reikia dirbi, nes nei maistas, nei servisas ispudzio nepaliko. Gaila, bet likutine verte - tik 5/10. Tie 5 balai tik todel, kad palaikome lietuvius, bet servisa raginame patobuleti! (Nepakanka pasidaryti remonta, butina gera personalo atranka daryti + RsV su klientais). Sekmes!
  6. V.L. // Sausio 31, 2012 // 17:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Paantrinu Paulei - laukiam centre. Beje, be rytu ne tik vakaruose lietuviai gyvena, bet ir centre bei siaureje. Mielai apsilankyciau, jei nebutu taip toli.
  5. J. // Sausio 31, 2012 // 12:15
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Na, buvom tik viena karta, bet ispudzio toli grazu nepaliko. Siaip, pavirsutiniskai atrodo neblogai, jei nekreipti demesio i nevalytus langus kurie taip krenta i akis (kas elementariai turetu blizgeti-ir man tai jau daug ka pasako), taip pat aptikom ir atplysusius tapetus, bei vietomis matosi dazai ten kur neturetu ju buti. <br />Visa tai leidzia manyti, kad viskas buvo daroma paskubomis ir ''atbulom rankom''. Kas liecia aptarnavima, na... nezinau,laikas parodis. <br />Uzsisakem tradicinius bulvinius patiekalus. Cepelinai, daugiau primine didzkukulius, bet tiek to, taip jau buna su tais cepelinais, kartais gali ir nepavykti, turint omeny, kad buvom tik viena karta. Zuvis buvo liaudiskai tariant, visai nieko :). Esu didelis bulviniu patiekalu gerbejas, todel uzsisakiau tradiciniu vedaru. Patiko patiekimas keptuveleje, bet viskas tuom ir baigiasi, turint omenyje, kad anesti vedarai plaukiojo ant riebalu, taip pat isvydes porcijos dydi pamaniau, kad suklydo ir atnese puse porcijos, nes kaina ju sieka 8.5 svaro, kas mano manymu yra gerokai per daug ar kitaip tariant nera uz ka.Bet kuriuo atveju sekmes jiems versle !
  4. Lt // Sausio 31, 2012 // 10:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Laukiam centre! Mes Vakaruose isikure, tai i Rytus labai jau nepatogu keliauti. Ir labai daug lietuviu yra ir Londono Vakaruose, tik kazkodel nuo seno viskas Rytams:))) Taigi, laukiam kol kazkas - Goes West:))<br />Sekmes jums Berneliai, versle, geru klientu!!
  3. Paule Williams // Sausio 30, 2012 // 23:37
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Is nuotrauku sprendziant interjeras nuostabus .O pirmas komentaras 100% lietuviskas :)
  2. Arunis // Sausio 30, 2012 // 23:29
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • primine Lietuva, net labai :) nemalonus aptarnavimas ir pasimete darbuotojai, lyg niekas cia jau ir nebelauktu tu vis plaukianciu lankytoju :)
  1. mhm // Sausio 30, 2012 // 23:17
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • primine Lietuva, net labai :) nemalonus aptarnavimas ir pasimete darbuotojai, lyg niekas cia jau ir nebelauktu tu vis plaukianciu lankytoju :)
  1. mhm // Sausio 30, 2012 // 23:17
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Is nuotrauku sprendziant interjeras nuostabus .O pirmas komentaras 100% lietuviskas :)
  2. Arunis // Sausio 30, 2012 // 23:29
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Laukiam centre! Mes Vakaruose isikure, tai i Rytus labai jau nepatogu keliauti. Ir labai daug lietuviu yra ir Londono Vakaruose, tik kazkodel nuo seno viskas Rytams:))) Taigi, laukiam kol kazkas - Goes West:))<br />Sekmes jums Berneliai, versle, geru klientu!!
  3. Paule Williams // Sausio 30, 2012 // 23:37
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Na, buvom tik viena karta, bet ispudzio toli grazu nepaliko. Siaip, pavirsutiniskai atrodo neblogai, jei nekreipti demesio i nevalytus langus kurie taip krenta i akis (kas elementariai turetu blizgeti-ir man tai jau daug ka pasako), taip pat aptikom ir atplysusius tapetus, bei vietomis matosi dazai ten kur neturetu ju buti. <br />Visa tai leidzia manyti, kad viskas buvo daroma paskubomis ir ''atbulom rankom''. Kas liecia aptarnavima, na... nezinau,laikas parodis. <br />Uzsisakem tradicinius bulvinius patiekalus. Cepelinai, daugiau primine didzkukulius, bet tiek to, taip jau buna su tais cepelinais, kartais gali ir nepavykti, turint omeny, kad buvom tik viena karta. Zuvis buvo liaudiskai tariant, visai nieko :). Esu didelis bulviniu patiekalu gerbejas, todel uzsisakiau tradiciniu vedaru. Patiko patiekimas keptuveleje, bet viskas tuom ir baigiasi, turint omenyje, kad anesti vedarai plaukiojo ant riebalu, taip pat isvydes porcijos dydi pamaniau, kad suklydo ir atnese puse porcijos, nes kaina ju sieka 8.5 svaro, kas mano manymu yra gerokai per daug ar kitaip tariant nera uz ka.Bet kuriuo atveju sekmes jiems versle !
  4. Lt // Sausio 31, 2012 // 10:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Paantrinu Paulei - laukiam centre. Beje, be rytu ne tik vakaruose lietuviai gyvena, bet ir centre bei siaureje. Mielai apsilankyciau, jei nebutu taip toli.
  5. J. // Sausio 31, 2012 // 12:15
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tikrai neturejau tikslo tusciai pakritikuoti, taciau turiu keleta draugisku pastabu del probelmeliu, kurias , beje, man paminejo ir tie kas buvo anskciau, bet visa tai pasikartojo apsilankius asmeniskai. Buvo grazus sestadienis, su antraja puse 30 min. vykome i Leynstone (traukiniu), ir pestute atejome i si restorana. Mus pasitiko mergina, kuri nurode vieta - laisva staleli prie lango.Na, buvome isalke, todel susidomeje perziurejome MENIU. Taip jau susikloste, kad mes stengiames labai riebiai nevalgyti, ir pasigedome keleta tradiciniu patiekalu (be mesos), pvz. cepelinu su varske arba tinginuku ir pan.(Moterims, kurios nori lengvesniu pietu - ten menkas pasirinkimas). Bet nieko tokio: uzsisakeme bulviniu blynu ir KARSTA obuoliu pyraga. Kol laukeme uzsakymo - stebejome aplinka. Interjeras: na, jei nezinociau, kad cia lietuviu restoranas, butu tipiskas dekoravimas - labai daug tokiu baru ir aludziu Londone - prabangiausi elementai - sviestuvai ir uzuolaidos :) Suprantama,tokia eklektika tarp kaimo ir neva "bajorkiemio" - optimaliausias varinntas tai publikai, kuri lanko tokias vietas, todel duodu 9/10 balu. Vienok, sulaukeme blynu: antrajai pusei patiko, man siek tiek persuru, bet manau 9/10 galima uzrasyti. Atnese "KARSTA" obuoliu pyraga - pirma klaida: jis buvo visiskai SALTAS.Bet mes jau spejome kasni nuryti, tad gerbdami PADAVEJUS, tiesiog tyliai sudorojome tai, kas liko (juk ledai buvo salti, gal cia toks naujas patiekalas - "karstu" pyragu tik vadinamas, o turi buti saltas pyragas ir salti ledai ?:) Beabejo, muzika, kaip dazniausiai buna tokio tipo "restoranuose" - Marijampoles- Kauno "mega super zvaigzdziu" Cicino repertuaras - manau, tiks daugeliui tautieciu, bet prajuokins anglus (nei folkloras, nei moderni muzika - kazkokios rusiskos "ciastuskes" lietuviu kalba su senos yamahos aranzuotem, bet cia skonio reikalas).Stebint personalo darba labiausiai nesuprantamas dalykas: ateina zmones (nuo 2 iki 4 zmoniu), bet mergina 4 PM sako: zinokite, vietos REZERVUOTOS. Klausia: nuo kelintos? Atsako: na, nuo 5-7 PM ateis KITI zmones, kurie rezervavo. Ir palieka juos nezinioje. Sie pakaso pakausi ir iseina. Ziurint is salies, labai keista: juk taip atbaido klientus, kurie kita karta neateis. Staleliai nuo 4 val. tusti "LAUKIA" busimu klientu. O ESAMI lankytojai kazkaip atsumiami, manau, tai nerimta LOGISTIKA :) 0/10. Bendrai mastant, "ambicija EITI I CENTRA" su LT virtuve ir bendravimo stiliumi - na, manau, dar daug reikia dirbi, nes nei maistas, nei servisas ispudzio nepaliko. Gaila, bet likutine verte - tik 5/10. Tie 5 balai tik todel, kad palaikome lietuvius, bet servisa raginame patobuleti! (Nepakanka pasidaryti remonta, butina gera personalo atranka daryti + RsV su klientais). Sekmes!
  6. V.L. // Sausio 31, 2012 // 17:38
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Eilini karta, lietuvaiciai geriausiai moka tik kritikuoti.
  7. Vaida // Vasario 3, 2012 // 22:28
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Pirmiausia tai noretume palinketi sekmes!Del interjero ar esterjero tai jau nera cia ka ir kalbet, nes tikrai viskas grazu. Padavejei- tautiniais drabuziais ir ispudi paliko.Na kas liecia maisto kokybe: druskytes tai jau galetu pamazinti. Visikai sutinku su 6-uoju komentaru del rezervuojamu vietu. Stalai stovi tusti- laukia rezervuotoju keleta valandu, kur galetu vykti kaita ir nesti pelna. Nuosirdziai linkime sekmes ir zinoma tobuleti.
  8. Leonora // Vasario 6, 2012 // 19:12
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Teko pabuvoti Berneliu uzeigoj, bet pirma ir paskutini karta. aplinka gal ir nieko, primena vienkiemio stiliu, maistas nieko ypatinga. Porcijos pakankamai dideles, bet kainos irgi nemazos. o aptarnavimas toks siaubingas...ateje uzsisakem alaus ir tris porcijas keptos duonos, alu atnese, jau kai baigem isgerti visa alu, tada atnese kepta duona (mazdaug uz puse valandos), duona tiek gamino, o ji net nesilta buvo. neuzsiraso uzsakymu, visiem atnese maista, viena zmogu pamirso, todel jis liko nevalges. nepriejo nieko pasakyti,kad pamirso ar atsiprasyti, melavo, kad kepnys ilgiau tipo kepa, o galu gale prisipazino kad pamirso uzsakyt. nei karto nepriejo paklausti ar viskas gerai, ar kazko truksta. jei norejom pakartoti alaus, turejom eiti prie baro ir uzsisakineti, kad atnestu ant stalo. saskaitos taip pat neatnese, turejom eiti prasyti. nu zodziu, siaubingas aptarnavimas.
  9. Ieva // Vasario 6, 2012 // 23:26
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • siaip as jau berneliuose buves kokius 6 kartus.Ir del aplinkos tai aisku net nera ka sakyti padare zmones su skoniu!Gales kiti pasitemti.Maistas irgi geras ir kas svarbiausia,kad personalas reaguoja i pastabas kai atsidare,tai porcijos buvo hmhm....,bet kai atejau kita karta nustebau!Saunuoliai,o tiems kuriems viskas blogai, pavydas ir pyktis ima tai virkit,kepkit namuose.Reiskias jums berneliuose ne vieta;)
  10. kestas // Vasario 7, 2012 // 13:55
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Tai jau tikriausiai nevieta, nes nuejes i uzsienieciu restorana sau nuotaikos visai dienai nesusigadinsi ;)
  11. Ieva // Vasario 9, 2012 // 18:21
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Ka cia be pridurus...<br />Manau savivinkai turetu buti dekingi uz siuos komentarus, todel , kad be ju butu sunku kazka suzinoti. Zinoma kiek zmoniu tiek skoniu ir nuomoniu, taciau manau beveik visi issireiske kad reikia tobulinti klinetu aptarnavima, jeigu i tai neatsiszvelgs savininkai tada manau nera ko laiko svaistyti ir geriausia net neplanuoti ateities planu kaip centre restoranas ar kazka. Manau geriau kokybiskai ir nuo a iki z sutvarkyti si restorana pagal zmoniu komentarus ir neoamirskite pateikti apklausos su cekiu, kad klietai galetu parasyti ar islietiti savo norus ie nuomone.<br />Linkiu tik sekmes ir tikiuosi kad pavyks patenkinti daugumos nepatenkintu lietuviu poreikius.
  12. 123456 // Vasario 14, 2012 // 18:36
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Dziugu, kad i pastabas reaguojama, nes vienaip ar kitaip lietuviu maisto istaigos paklausa turi (bent jau tarp tautieciu), todel pastabos ir vadinamieji "skundai" gero vadybininko galvoje pavirs i rinkodaros analize. Ir manau, cia nieko bendro neturi su "lietuvisku pavydu" ir dauguma tikrai neteigia, kad 'viskas yra blogai". O blogas klentas patys zinote koks: tas kuris niekada nesiskundzia, bet daugiau niekada neateina ir dar 12-ai pasako, kad neateitu. Tad reikia tik dziaugtis, kad lietuviai lietuviams parodo ka reiktu pagerinti! :) Sekmes !
  13. V.L. // Vasario 15, 2012 // 17:49
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • visiskai sutinku su pasutiniu komentaru
  14. vv // Vasario 28, 2012 // 14:13
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Berneliai tai SUPER!!!!!! Tik isiziojeliai is vakaru gali juos peikti.. Nelyskite i rytus kur Lietuviai SIAUTEJA!!!!!!!!!!!! Varykite pas savo sudlenkius.
  15. Lese // Vasario 28, 2012 // 16:42
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai aciu visiem komentatotriam gerai kad rasote o mokomes is klaidu tikrai visada reaguojame i Jusu pastabas ir atleiskite pradzia visada buna sunki.Bet zadame pasitaisyti ,ir prasymas nesibarkime neizeidinekime vieni kitu o stenkime padeti vienas kitam juk musu tiek mazai.Gerai butu sugriaut mita kad Lietuvis Lietuviui.................Aciu Jums
  16. berneliu uzeiga Kaunas. // Kovo 6, 2012 // 16:46
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Buvau atvykusi i si restorana su savo draugu, kuris yra britas, tai tiek jis tiek ir as pasimegavome lietuviska kultura ir maistu. Maistas man ir draugui labai patiko, mano kiaulienos saslykas buvo gigantiskas ir labai skanus, kainos panasios kaip ir uzsienieciu restoranuose, dar net siek tiek mazesnes. Galbut vienas dalykas, kuris trikde tai jog mano draugas nelabai suprato lietuvisku dainu, manau i repertuara itraukus siek tiek daugiau angliskos muzikos, lietuviu, kuriu labai daug bendrauja ir su kitom kulturom, ateitu dar daugiau, nes tikrai yra smagu pristatyti savo saknis ir uzsienieciams draugams ;) (lietuviskas saknis - t.y. maista, tautinius drabuzius bei pacius lietuvaicius, o muzika kaip jau ir minejau, galetu buti labiau paivairinta ;))))
  17. Ir as ten buvau, alu midu geriau // Gegužės 10, 2012 // 21:11
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • sudas ne restoranas, gamina patiekalus tokius kad po to grauzia skrandi todel manau kad jie i cepelinus deda miltu, krc, sudas ne restoranas
  18. As // Liepos 11, 2012 // 12:40
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
 • Labai aciu visiem komentatotriam gerai kad rasote o mokomes is klaidu tikrai visada reaguojame i Jusu pastabas ir atleiskite pradzia visada buna sunki.Bet zadame pasitaisyti ,ir prasymas nesibarkime neizeidinekime vieni kitu o stenkime padeti vienas kitam juk musu tiek mazai.Gerai butu sugriaut mita kad Lietuvis Lietuviui.................Aciu Jums
  1. berneliu uzeiga Kaunas. // Kovo 6, 2012 // 16:46
  0
  Cituoti komentarą Siūlau šalinti
Tokių komentarų nerasta