Birželio 11, 2017
Londono West End miuziklai ir spektakliai šią vasarą vaikus kvies nemokamai

Juk žinote kiek kainuoja aplankyti Londono spektaklius ir miuziklus – ne svarą ir ne du. Jei keliaujate su vaikais, išlaidos lengvai gali siekti šimtus svarų. Tad gera žinia: Kids Week (Vaikų savaitė) pavadinta kampanija šią vasarą vaikus į miuziklus kvies nemokamai.

Tėvam bilietus teks įsigyti, tačiau atžalos (iki 16 metų) į daugiau nei 35 miuziklus galės patekti nemokamai. 

Kas pirmesnis, tas greitesnis – prisiminkite ir būtinai pasižymėkite, kad registracija ir bilietų tėvams prekyba prasidės nuo 10am, šį antradienį, birželio 13 d.

Aladdin, Wicked, Les Misérables ir kitus spektaklius bei miuziklus vaikai nemokamai galės pažiūrėti rugpjūčio mėnesį. Bilietais tėvams bus prekiaujama Kids Week tinklapyje. Bilietų kiekis ribotas, jų yra 170,000 ir juos rezervuoti galima iki rugpjūčio 31 d. (jei dar kas liks iki to laiko). Tad siūlytume nesnausti.   

Taigi, tėveliai, sutaupyti galite nuo £11.50 iki £77.50, priklausomai nuo pasirinktų vietų ir renginio. Kids Week taip pat rasite 50% nuolaidas, jei keliaujate su daugiau nei vienu vaiku.

Taisyklės paprastos – vienas vaikas nemokamai, su tėvu, kuris susimoka už savo bilietą. Vienu metu galima nusipirkti 8 bilietus.

Visa informacija: www.kidsweek.co.uk

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai