Spalio 12, 2018
Londonietė rekomenduoja. Renginiai Londone šį savaitgalį (spalio 12 - 14 d., 2018)
Temperley London.

Temperlay London sample sale
Spalio 13 d.
Prabangiame Londono Mayfair rajone įsikūręs Temperley London drabužių salonas kviečia į pavyzdinių drabužių (sample) išpardavimą. Pasakiškais raštais ir aplikacijomis margintos suknios, žėrintys kostiumai, elegancija ir prabanga - didelė tikimybė, kad čia išsirinksite suknelę žiemos šventėms ar net būsimoms vestuvėms. Temperley drabužiai kainuoja kelis šimtus ir net tūkstančius, tačiau tik šį savaitgalį pavyzdinių drabužių kainos prasidės nuo £60. Įėjimas kainuos £2, kurie keliaus Women to Women labdaros organizacijai. 27 Bruton Street (2nd floor), Londonas W1J6QN, nuo 8am iki 8pm.

Temperate Tipples
Spalio 12–13 d.
Jeigu jus žavi galimybė praleisti vakarą Viktorijos stiliaus stikliniame name, apsuptiems tūkstančių egzotiškų augalų, gurkšnojant argentinišką vyną ar japonišką alų, tuomet jums labai pasisekė. Tik du vakarus šį savaitgalį, Kew sodų brangakmenis Temperate House atidarys savo duris po penkerius metus trukusios renovacijos. Gardžiausių pasaulio gėrimų degustacija, trumpos ekspertų paskaitos ir gyva muzika sukurs magišką atmosferą. Puiki galimybė įsimintinam pasimatymui su mylima antrąja puse ar geriausia drauge. Bilietai po £25. Laikas: 18:00–21:30. Vieta: Kew Gardens. Daugiau informacijos: kew.org/kew-gardens/whats-on.

Herne Hill muzikos festivalis
Iki spalio 14 d.
Spalio mėnesį Londone netrūksta muzikinių renginių. Vienas įsimintiniausių savo įvairove – Herne Hill Music Festival, siūlantis žanrus nuo folko, vaikų chorų iki Brodvėjaus miuziklų ir klasikos. Paskutinės šio festivalio dienos atneš pačius elegantiškiausius šio mėnesio koncertus. Penktadienio vakarą nuvykite į The Half Moon viešbučio restoraną specialiai vakarienei ir kabaretui, o sekmadienį St. Faith's bažnyčioje pasiklausykite Southwark Sinfonietta, skambinančių Mocarto šedevrus.  Koncertai mokami. Daugiau informacijos: hernehillfestival.org.

Mamma Mia sing-along
Spalio 13 d.
SOS! Išaušo svajonių diena tiems, kurie negali nedainuoti žiūrėdami modernia klasika tapusį muzikinį filmą „Mamma Mia“. Kokteilių baras „Archer Street“ Soho rajone rengia šio filmo seansą, kurio metu visi kviečiami prisijungti prie muzikinių numerių! Įsijausti padės į bilietų kainą įskaičiuoti spraginti kukurūzai, teminiai kokteiliai ir geriausios visų laikų ABBA dainos. Paleiskite į darbą savo vidinę Dancing Queen. Bilietai £10, įsigyti iš anksto. Vieta: 3-4 Archer Street, South Soho. Daugiau informacijos: archerstreet.co.uk/mamma-mia-singalong.

Ekskursija po vaiduoklišką Londoną
Spalio 13 d.
Ar bijote tamsos? Ar nuo siaubo filmų piestu stojasi plaukai? Išdrįsusieji pisijungti prie Ghost Tour London pajaus, ką iš tikrųjų reiškia išsigąsti! Ekskursijos metu pasivaikščiosite po Parlamento Namus (The Houses of Parliament), Šv. Džeimso rūmus (St Jame's Palace), Green Park. Artėjant Helovynui, susipažinsite su tamsiąja Londono puse ir sužinosite, kodėl jis laikomas vienu iš labiausiai vaiduokliais apsėstų miestų pasaulyje. Pradžia 19:00, 1 Piccadilly Circus, W1J 0DA. Bilietai nemokami, tačiau juos reikia užsisakyti iš anksto. Daugiau informacijos: wondersoflondon.com/tour/ghost-tour.

Ekskursija po Hario Poterio Londoną
Spalio 13 d.
Nubraukite dulkes nuo savo apsiaustų ir pasiruoškite burtų lazdeles! Hario Poterio mylėtojai su draugais ir visa šeima kviečiami į magišką ekskursiją poteriškame Londone. Pasivaikščiojimo metu aplankysite Skersinį Skersgatvį, Magijos Ministeriją, H.P. filmų premjerų vietas ir geriausias parduotuves įsigyti stebuklingų rakandų. Pradžia 15:00. Bilietai nemokami, tačiau juos reikia užsisakyti iš anksto. Daugiau informacijos: wondersoflondon.co.uk/tour/harry-potter-tour.

Soul vakaras Jazz Cafe
Spalio 14 d.
Sekmadienio vakarai neturi būti tingūs ir nuobodūs. Pasiruoškite naujai darbo savaitei su taure gero vyno ir šokiais pagal soul muziką. Sunday Soul – tai skanaus maisto, gardžių kokteilių ir gyvo Atlantic Soul Orchestra pasirodymo derinys. Garantuotai puikus būdas praleisti ramų, tačiau neabejotinai įsimintiną sekmadienį vakarą, apie kurį norėsis kalbėti visą kitą savaitę. Bilietai po £8. Laikas: 17:00–21:00. Vieta: Jazz Cafe, Camden. Daugiau informacijos: designmynight.com/london/clubs/camden.

BFI London filmų festivalis
Spalio 10–21 d.
Kino meno mylėtojams Londone atėjo šventė – BFI London Film Festival yra svarbiausias kino įvykis Britanijoje ir vienas iš geriausių pasaulio kino festivalių. Festivalyje galite susipažinti su naujausiais britų ir užsienio kūrėjų filmais, išvysti šimtus seansų, dalyvauti Gala priėmimuose. Šį savaitgalį siūlome pamatyti filmus „Lust to Love and in Between“ (penktadienį), „Make Me Up“ (penktadienį ir sekmadienį), legendinį „Some Like It Hot“ su Marilyn Monroe (šeštadienį) ir „An Impossible Love“ (šeštadienį). Kino seansai ir kiti renginiai mokami, tačiau taikomos nuolaidos studentams ir jaunimui. Daugiau informacijos: whatson.bfi.org.uk.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai