Gegužės 9, 2020
Lietuvos įmonių įkūrėjos, vadovės ir verslininkės patirtimi dalinsis virtualiame renginyje

WHUB – moterų klubas ir bendradarbystės erdvė kviečia į pirmąjį WHUB SUMMIT. Tai - 5 dienų virtuali konferencija, kuri apima verslo, lyderystės ir moterų įgalinimo temas. Moterys lyderės, startuolės, vadovės ir verslininkės iš skirtingų pasaulio vietų dalinsis patirtimi ir žiniomis.

Penkias dienas, nuo gegužės 11 iki 15 d. vyksiantiems renginiams galios vienas bilietas, kurį galite įsigyti čia >>>>>> (su kodu LONDONIETE 20, taikoma 20% nuolaida).  

Konferencijoje kalbės ir patirtimi dalinsis žinomos Lietuvoje įmonių įkūrėjos ir vadovės: Arminta Saladžienė - „Nasdaq“ viceprezidentė Europos rinkai, “Nasdaq” technologijų ir verslo kompetencijų centro, biuro Lietuvoje vadovė; Asta Ghorbal, programavimo paslaugų įmonės ‘’INVENTI“ bendraįkūrėja, Kotryna Stankutė – Jaščemskienė, Mariaus Jakulio Jason fondo vadovė;  Karina Sudenytė, ‘’Flawsome!’’ įkūrėja, Forbes 30 under 30 Europe nominantė; Rūta Laukien, ”GrayBella Capital” partnerė, ‘’Liquid Art House’’ įkūrėja.

Savaitė bus kupina tikrų gyvenimo istorijų, vertingų patarimų, patirčių, praktinių žinių, padedančių verslui ir karjerai prisitaikyti šiuo laikotarpiu ir augti.

Konferencijoje bus aptariamos šios temos:

  • Kaip sukurti ir užauginti verslą nuo nulio? 
  • Ką turi bendro bestselerių autorė, universiteto prodekanė ir buvusi Jungtinių Tautų klimato derybininkė?
  • Kodėl darbas Silicon Valley nuvedė savo verslo link?
  • Ką reiškia ‘’Your network defines your net worth’’? 
  • Kaip supranta lyderystę vienos didžiausių finansinių įmonių vadovių?
  • Kodėl ''plius size''  top modelis pasirinko pasitraukti iš mados verslo ir į VOGUE žurnalą pateko vystydamą kitą veiklą?

WHUB – moterų klubo ir bendradarbystės erdvės įkūrėjos Justina Kasparavičienė ir Patricija Miklušienė sako: ‘’reikėjo greitai reaguoti ir valdyti krizę, suvokėme, kad tik atvirai dalinantis situacija pavyks išlaikyti klubo veiklą. Per savaitę subūrėme moteris iš skirtingų sektorių, tiek lietuves, tiek moteris iš skirtingų pasaulio vietų susivienyti, dalintis savo istorijomis, žiniomis, praktika. Taip ir gimė WHUB SUMMIT - virtualios konferencijos, skirtos suvienyti moteris lyderes, startuoles ir verslininkes, idėja’’.

WHUB įkūrėjos Justina Kasparavičienė ir Patricija Miklušienė. WHUB įkūrėjos Justina Kasparavičienė ir Patricija Miklušienė.

‘’WHUB - moterų klubą ir bendradarbystės erdvę atidarėme 2019m. gruodį, ir vos po kelių mėnesių turėjome užsidaryti karantinui. Kaip ir daugelį mūsų šiuo laikotarpiu, taip ir mus ištiko nežinia. Kad tęstume toliau klubo misiją – įgalinti moteris - teko prisitaikyti greitai ir perkėlėme veiklą į virtualią erdvę. Pamačius kaip renginiai įkvepia, įneša solidarumo ir palaikymo nusprendėme suburti moteris globaliu mastu.’’

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai