Gegužės 17, 2019
Lietuvių renginiai Londone. Mados Revoliucija
Tekstas: OUT LITHUANIA

Sustainable. Eco Friendly. Organic. Recycled. Ethical. Conscious.

Šie žodžiai nepalieka ne tik žinių antraščių, bet ir vis giliau skverbiasi į kiekvieno mūsų kasdienybę.

Tęsdami OUT ID renginių ciklą, šį kartą norime pakalbėti apie mūsų spintų turinį – Madą. Mados industrija išgyvena tikrą revoliuciją, kurią stengiamasi nutolti nuo vienkartinio pasitenkinimo efekto ir orientuotis į kokybišką, etišką ir gamtą tausojančią madą. Čia svarbus ne tik tvarus gamybos procesas, tačiau ir atsakingas vartotojiškumas.

Tad, jei tave vis kankina klausimai, tokie kaip...
- Kodėl man turi rūpėti tvarumas?
- Kaip ir kodėl kyla tvarios mados revoliucija?
- Kas, kada ir su kuo rūpinasi mados tvarumu Lietuvoje ir pasaulyje?
- Ką galiu padaryti aš dėl tvaresnio rytojaus savo spintoje?

... mes surinkom visą pranešėjų būrį, kuris tau padės į juos atsakyti!

Pranešėjos:

Gabija Duoblytė


Gabija apie madą nusimano ne tik kaip vartotoja, bet ir kaip ekspertė. Baigusi mados studijas Londone, sukaupė ilgametę darbo prestižinėse įmonėse patirtį bendradarbiaudama su itin garsiais prekių ženklais, tokiais kaip Victoria Beckham, Chloe, Kenzo. Galiausiai Gabija sukūrė savo pačios prekes ženklą. Negana to, Gabija turi patirties ne tik kaip verslininkė, produkcijos ir pardavimų vadovė Raph & Russo, bet ir kaip mados vadybos lektorė – daugiau nei metus ji dirbo kviestine lektore Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Gabrielė Navagrudskaitė


Baigusi verslo studijas Warwick'o universitete, Gabrielė pradėjo savo karjerą dirbama Microsoft, o šiuo metu dirba Salesforce, kur konsultuoja finansų industrijos įmones bei fintech'us. Jos tikslas - padėti tiek didžiausioms pasaulio įmonėms, tiek sparčiai augantiems startuoliams pasiruošti ketvirtosios industrinės revoliucijos iššūkiams.

Praėjusių metų spalį Gabrielė pradėjo 'Minusplastics' projektą – platformą, kurioje supažindina su zero waste judėjimu, dalinasi savo asmeninėmis patirtimis bei patarimais, kaip sumažinti plastiko ir kitų atliekų kiekį savo gyvenime. Naujausiais šio projekto elementas - 'Plastic Free' parduotuvė, kurioje galima įsigyti tvarių namų ūkio bei asmens higienos produktų.

Vida Strasevičiūtė


Vida - viena iš tvarios mados iniciatyvos Upcycled by LT įkūrėjų. Jau trejus metus Upcycled by LT vysto savo idėjas kurdami pakartotinio panaudojimo principais (angl. upcycling), siekdami atrasti tvarios mados nišą Lietuvoje. Pasaulyje sparčiai populiarėjanti dizaino kryptis dažnu atveju kuria klaidingus stereotipus, tačiau savo pavyzdžiu iniciatyva nori įrodyti, kad sąmoningumas ir kruopštus rankų darbas kuria aukščiausios kokybės, išskirtinius ir tvarius gaminius.

Gegužės 18 dieną, 15.30 val. Vieta: Lift, 45 White Lion Street, N1 9PW. Bilietas £5. Daugiau info: www.eventbrite.co.uk/e/out-id-mados-revoliucija.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai