Liepos 7, 2016
TOP 3 renginiai Londone šį savaitgalį {liepos 8 – 10, 2016}

1. Svajonių stiklainiai
Ak tos pasakos ir svajonės! Atrodo suaugom, nebetikim Kalėdų seniais, gnomais, princais ir princesėm. Ir vistiek, bent jau mums, pasakos labai patinka. Kaip gera kartais pasvajoti. Londone šią vasarą svajonių bus daug: nuo liepos 9 iki rugpjūčio 31 dienos sostinėje pabirs svajonių stiklainiai. Taip, supratote teisingai – ne stiklainiai su kompotais, marinuotais agurkėliais ar uogienėm ir marmeladais, bet svajonėm. Stiklainiuose bus laikomos žymių žmonių ir garsių kompanijų svajonės. Londono meras Sadiq Khan, režisierius Steven Spielberg, aktorė Helen Mirren, modelis Cara Delevingne, kompanijos Aston Martin, Harrods, kulinaras Levi Roots, verslininkas seras Richard’as Branson’as, prodiuseris Simon Cowell ir kiti uždarys savo svajones. Iš viso Londone galėsite rasti 34 svajonių stiklainius (dar 16 jų prisijungs  nuo liepos 22 d.). Daugiausiai svajonių stiklainių bus galima rasti Londone, bet prie šios idėjos prisijungs ir Birmingham, Cardiff, Glasgow ir Manchester miestai.

Ką su tais stiklainiais daryti? Ieškoti, rasti, pasigrožėti, įkvėpti magiškų jų dulkių, fotografuoti, dalintis, svajoti.

Toksai svajonių paradas organizuojamas paminėti norvegų kilmės britų rašytojo, pasakoriaus, kūrėjo Roald Dahl 100 gimimo metines ir naują kino filmą pagal jo kurtą istoriją The BFG. Minėti tikrai yra ką, nes pasauliui jis paliko tokias fantazijas kaip Čarlis ir šokolado fabrikas, Matilda, Džeimsas ir milžiniškas apelsinas.

Pasibaigus šiai akcijai visi stiklainiai su visom svajonėm bus parduodami Paddle8.com aukcione. Visos surinktos lėšos bus skiriamos labdaros organizacijos Save the Children ir Roald Dahl’s Marvellous Children’s Charity.

Daugiau informacijos, kaip ir kur rasti svajonių stiklainius, žemėlapius, rasite čia: http://www.visitlondon.com/bfg

2. Summer Series At Somerset House
Kada: Liepos 7 – 17 d.
Kur: Somerset House, Strand, Covent Garden, London, WC2R 1LA

Net vienuolika dienų truksiantys koncertai leis kiek atitrūkti nuo miesto šurmulio ir vasariškai atsipalaiduoti. Jus džiugins: James Morrison, Hiatus Kaiyote, Everything Everything, Paul Heaton & Jacqui Abbott, Benjamin Clementine, Laura Mvula, Courtney Barnett, Caravan Palace, Jack Savoretti, St Germain ir daugybę kitų. Daugiau informacijos: www.somersethouse.org.uk/music/summer-series-2016.

3. Wireless Festival 2016
Kada: Liepos 8 – 10 d.
Kur: Finsbury Park, Endymion Road, London, N4 1EE

Calvin Harris, The 1975, Chase & Status, Sigma, Miguel ir Jess Glynne gerbėjų šis renginys tikrai nenuvils! Festivalis vykstantis jau trečius metus, kasmet pritraukia dešimtis tūkstančių melomanų. Bilietai ir daugiau info >>>>>>>>>>>>>

Daugiau idėjų laisvalaikiui Londone ir Anglijoje rasite čia >>>>>>>>>>>>>>>

Žinote ar organizuojate renginį? Praneškite: [email protected]

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai