Liepos 28, 2015
Pasaulinio lygio menų festivalyje - lietuviai
londoniete.lt
"Contemporary?" atitinka 4 geros parodijos kriterijus: prajuokina publiką, nenuspėjamas siužetas, yra geresnis už originalą ir nėra pajuokiantis.

Edinburge vyks vienas didžiausių pasaulio menų festivalių „Fringe“. Šventėje bus daugiau nei 3000 renginių ir trupių, tarp kurių ir - Lietuvos atstovai. Mūsų šalį šiais metais pristato su šiuolaikinio šokio spektakliais, kurie jau yra sulaukę pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje scenoje.

Rugpjūčio 17-22 dienomis, tiksliau rytais, „SpaceTriplex“ salėje visus žadins choreografės Birutės Banevičiūtės „Mozaika“ ir Metų scenos menų reiškiniu nominuotas, Menų spaustuvėje sukurtas šokio spektaklis „Contemporary?“ Švelnus, spalvotas ir minkštas šiuolaikinio šokio spektaklis 0-3 metų vaikams „Mozaika“ bei ironiškas ir nuoširdus, šiuolaikinio spektaklio kūrybos užkulisius atveriantis „Contemporary?“

Teatro kritikas Vaidas Jauniškis sako, kad „Fringe“ festivalis „yra tikrų teatralų, kūrėjų ir ieškančių naujo teatro, meka, kurioje gali sutikti ir visišką mėgėją iš kaimyninės gatvės, ir akrobatą iš Pietų Korėjos ar Taivanio.“

„Mozaika“ – šiuolaikinio šokio spektaklis 0-3 m. vaikams. Choreografė Birutė Banevičiūtė; Šokėjai: Agnė Ramanauskaitė, Marius Pinigis, Mantas Stabačinskas, Giedrė Subotinaitė; Kompozitorė Rasa Dikčienė; Šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius; Dramaturgė- konsultantė Ingrida Gerbutavičiūtė.

9:55 val. Nelabai jaunų jaunųjų menininkų labai šiuolaikinio šokio (ne)labai spektaklis „Contemporary?“: Idėjos autoriai, choreografai ir atlikėjai Agnė Ramanauskaitė, Paulius Tamolė ir Mantas Stabačinskas; Šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis; Dramaturgė Sigita Ivaškaitė.

Renginio laikas: Rugpjūčio 17 – 22 d., nuo 9:15 val.

Renginio vieta: Edinburgh, SpaceTriplex (V38)

Bilietai: £6.00 (£4.00)

Daugiau informacijos ir bilietų užsakymas čia

 

 

 

 

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai