Gegužės 23, 2018
Love is in the air! Įspūdingiausias nemokamas gėlių šou Londone jau prasidėjo
Foto iš praėjusių metų Chelsea in Bloom renginio.

Būna dienų, kada sunku džiaugtis mažais gyvenimo dalykais. Sunku džiaugtis bet kuo. Ir nesvarbu kaip į save dėmesį atkreipti bando danguje besimaivanti saulė – nuotaika slogi, liūdesys sliūkina paskui ir tarytum priešais akis neoninėm šviesom mirga kreivai pakibęs užrašas: "pasauli, sustok aš noriu išlipti". Gyvenimas kartais atrodo velniškai neteisingas, netvarkingas, negražus, beprasmiškas, tuščias. Toks niekas. Bet kažkaip atsikeli nuo sofos, išsineri iš tokių slogių minčių, kaip iš baisiai nepatogių drapanų. Apsivelki žvaigždžių rašto suknelę. Įsikimbi į rožinę rankinę. Užrakini namų duris. Ir taip pamažu patenki į žiedais išpaikintą Londono Chelsea rajoną.

Foto: Laura Visinskaitė. Foto: Laura Visinskaitė.
Foto: Laura Visinskaitė. Foto: Laura Visinskaitė.

Nuotraukos iš praėjusių metų renginio: londoniete.com/chelsea-rajone-nemokamas-geliu-sou

Šis rajonas išpaikęs visuomet, ne tik artėjant garsiajai Chelsea gėlių parodai: nuo stileivų, Sloane Ranger’ių (taip vadinami aukštesniųjų Anglijos visuomenės sluoksnių jaunuoliai, kuriuos galima sutikti užriestomis nosimis skrodžiančius aplinkui Sloane Square), nuo močiučių, kasdieniai avinčių Chanel batukus ir tvido švarkelius (jokių blizgių brand'ų net nesimato, bet pažiūri ir supranti: Chanel), prabangių automobilių, parduotuvių, namų, restoranų. O dabar dar tos grotelės (hashtag) #ChelseainBloom. Chelsea žydi! Žydi tikrąja to žodžio prasme.

Chelsea in Bloom – tai kasmetinis alternatyvaus floristikos ar gėlių meno šou, kuris šio rajono gatvėse prasideda artėjant Chelsea gėlių parodai (Chelsea flower show).

Šių metų tema - Summer of Love (Meilės Vasara). Originaliomis gėlių instaliacijomis pasipuošė daugybė aplinkinių parduotuvių, restoranų, viešbučių, ofisų. Renginio pabaigoje bus išrinkta gražiausia instaliacija. O kol kas visi gali pasivaikščioti ir pasigrožėti žydinčiu menu.

Išlipkite Sloane Square metro stotelėje ir iškart keliaukite į čia pat, Sloane Square įsikūrusią Chelsea in Bloom būstinę. Čia gausite žemėlapius ir galėsite leistis į meilės kupiną kelionę.

Iki gegužės 26 d., 2018. Metro: Sloane Square. Nemokamai. I: www.londonglam.co.uk.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai