Balandžio 6, 2018
Knygų leidybos virtuvės paslaptys. Susitikimas su Terra Publica vadovais Vytautu ir Danguole Kandrotais
Vytautas ir Danguolė Kandrotai.

Vytautas ir Danguolė Kandrotai – leidėjų, rašytojų ir kūrėjų šeima, viešosios įstaigos „Terra Publica“ steigėjai ir vadovai. Prieš 17 metų įkurta leidykla valdo tris prekinius ženklus: „Terra Publica“, „Debesų ganyklos“ ir „Virtuvės knyga“, ir džiugina skaitytojus pažintinėmis knygomis apie Lietuvą, išskirtinėmis vaikiškomis knygomis ir originalia lietuviška kulinarine literatūra.

Danguolė Kandrotienė – žinoma vaikų rašytoja, 2013 m. Prano Mašioto premijos laureatė, 2014 metų knygos autorė (knyga „Spintos istorijos“), populiarios serijos vaikams „Pasaiba“ kūrėja, daugelio pažintinių knygų ir enciklopedijų vaikams sudarytoja.

Vytautas Kandrotas - keliautojas, kelionių po Lietuvą ekspertas, kelionių vadovų „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „Kulinarinės kelionės“, „Po Lietuvą su šeima“, „Lithuania Travel Guide“ ir kt. sudarytojas bei autorius. Vytautas jau 10 metų fotografuoja Lietuvą ir daugelis pažintinių knygų apie mūsų šalį iliustruotos jo nuotraukomis.

Susitikime galėsite paklausti ne tik apie kūrybą, bet ir apie nepaprastai įdomų leidėjų darbą.

Balandžio 6 d. 19.30 val. Knygynas Knygnešys, Lituanica Shopping Center (2 aukštas) Beckton Retail Park Alpine Way, E6 6LA Londonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai