Vasario 12, 2018
Knygą „Laimė yra lapė“ išleis britų leidykla. Susitikimas su rašytojomis šįvakar Knygnešio knygyne Londone
Organizatorių pranešimas

Knygnešys kviečia į susitikimą su knygos vaikams „Laimė yra lapė“ kūrėjomis – rašytoja Evelina Daciūte ir iliustratore Aušra Kiudulaite. Kalbėsime apie kūrybinį bendradarbiavimą, knygos atsiradimą, apie laimę, ir, žinoma, lapę. Autorės pažadėjo atskleisti ne vieną paslaptį. „Po susitikimo žmonės į knygą pažvelgia dar kitaip“, - tvirtina jos.

Beje, knygą „Laimė yra lapė“ netrukus išleis britų leidykla „Thames&Hudson“ ir pristatys kovo mėnesį vyksiančioje Londono knygų mugėje. Ši ryški knyga apie laimę ir lapę jau prisirinko nemažai apdovanojimų ir Lietuvoje, ir užsienyje: 

• 2016 m. gražiausios knygos diplomas Vilniaus knygų mugės Meno knygos konkurse, 
• Domicėlės Tarabildienės premija už gražiausią metų knygą (IBBY Lietuvos skyrius), 
• 2017 m. Bolonijos vaikų knygų mugės iliustratorių parodos diplomas, 
• Nami (Pietų Korėja) iliustratorių parodos diplomas, 
• Šaržos (JAE) iliustratorių parodos diplomas, 
• Talino iliustratorių trianalės diplomas, 
• 2017 m. knyga anotuota „Baltieji varnai“ („The White Ravens“) leidinyje, pristatančiame reikšmingiausias pasaulio šalių knygas vaikams, 
• 2018 m. Aušra Kiudulaitė už knygą „Laimė yra lapė“ pateko į Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Garbės sąrašą. 

Knyga „Laimė yra lapė“ taip pat yra įtraukta į „Metų knyga 2017“ vaikų knygų penketuką, tad gali būti, kad netrukus apdovanojimų dar padaugės. Ir visa tai atsitiko vos per metus! Beje, pagal šią knygą pastatyti net du spektakliai: Vilniuje nepriklausoma trupė kviečia į vaidinimą „Laimė yra lapė“ (rež. Mantas Verbiejus), o Kauno nacionaliniame dramos teatre vaidinamas spektaklis „Labas, Lape!“ (rež. Eglė Kižaitė).

Vasaro 12 dieną 17.30 val. Kur: Knygnešyje, Lituanica Shopping Center (2 aukštas), Beckton Retail Park, Alpine Way, LONDON, E6 6LA. Įėjimas nemokamas.

 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai