Liepos 1, 2016
Įdomiausi renginiai Anglijoje {liepa 2016}

Žinote ar organizuojate renginį? Praneškite: [email protected]

Spalvota laimės formulė su autore Luana Masiene
Kada: Liepos 1 d.,  19 – 21 val.
Kur: Knygnešyje, Lituanica Shopping Center (2 aukštas), Beckton Retail Park, Alpine Way, LONDON, E6 6LA
Luana Masienė rašo knygas, fotografuoja, organizuoja renginius ir moko matematikos. Anot jos: „Didžiausias mano talentas – išlikti savimi klonuotame pasaulyje, o išlikus – visai jaukiai, net komfortabiliai, jame jaustis. Neturėti jokių pretenzijų aplinkai ir nekelti jokių reikalavimų kitiems. Norėti tik vieno – kad niekas netrukdytų mano egzistavimui.” Laukia įdomus vakaras.

Formulės E lenktynės
Kada: Liepos 2 – 3 d.
Kur: Battersea parkas
Visiems Formulės fanams rekomenduojame apsilankyti Formulės E lenktynėse Battersea parke. Kainos prasideda nuo £20, o vaikai iki 16 metų įleidžiami nemokamai. Tai tai puiki pramoga tėčiui ir sūnui ar visai šeimai bei draugams. Lenktynės – dar ne viskas. Lankytojų laukia gyva muzika, pramogos, interaktyvios atrakcijos mažiems ir dideliems. Bilietai ir info: www.ticketmaster.co.uk.

Duris atveria slapta Eel Pie sala Londone
Kada: Liepos 2-3 d., 11-18 val. 
Kur: Eel Pie Boatyard, Eel Pie Island, Twickenham, Middlesex TW1 3DY
Į šią lietuviškai Ungurių pyrago salą galima patekti tik kelis kartus per metus ir tik pėsčiomis  - per vienintelį pėsčiųjų tiltą - arba atplaukti. Taip, čia draudžiamas bet koks kitoks eismas, įskaitant ir dviračius. Nepageidaujami, deja, ir šunys. Kita vertus, tik pasivaikščiojęs saloje supranti tokių draudimų esmę – čia vyrauja visiška idilė ir ramybė. Visgi istorija byloja, kad taip buvo ne visuomet. Daugiau skaitykite čia >>>>>>>>>>>>

Transported by Design festivalis
Kada: Liepos 3 dieną, nuo 12 iki 18 val.
Kur: Regent Street
Regent Street gatvė šį savaitgalį bus skirta vien transporto priemonėms. Tiesa, labiau paganyti akis, nei važinėti. Festivalis bus padalintas į tris zonas: praeitis, dabartis ir ateitis. Išvysite juodus taksi, autobusus, metro, įvairių laikmečių ir dizainų. Šventės metu galėsite pamatysite tai, kas buvo Londono keliuose nuo Viktorijos laikų. Taip pat susipažinsite su dabartinėmis transporto technologijomis bei dizainu ir pažvelgsite į galimas ateities perspektyvas. Nemokamai. Daugiau info: www.tfl.gov.uk/campaign/transported-by-design.

Art Night 2016
Kada: Liepos 2 d.
Kur: Centriniame Londone.
Liepos 2-ąją centriniame Londone vyks meno naktis 2016 – pirmasis toks renginys mieste. Skirtingose sostinės vietose  – nuo Jubilee linijos platformų iki prabangių apartamentų garsiajame Strand – bus galima išvysti dešimties menininkų projektus ir kūrybos instaliacijas. Platesnė informacija: www.artnight.london.

RHS Hampton Court Palace Flower Show 2016
Kada: Liepos 5 – 10 d.
Kur: Hampton Court Palace, East Molesey, Surrey, London, KT8 9AU
Hamptono dvaro rūmuose, kuriuose puikuojasi vienas geriausių sodų pasaulyje, šįmet ir vėl vyksta nuostabi gėlių paroda. Nepraleiskite progos čia išvysti ir stulbinantį iš Indonezijos ir Pietų Amerikos atkeliavusį tūkstantinį drugelių kupolą. Daugiau informacijos: www.rhs.org.uk/shows-events/rhs-hampton-court-palace-flower-show.

Tautiška giesmė Londone
Kada: Liepos 6 d., 19 val.
Kur: Parliament Square Gardens, SW1P 3JX
Primename, kad liepos 6-ąją dieną 19 val. Britanijos laiku (Lietuvos laiku 21 val.) visi pasaulio lietuviai giedos„Tautišką giesmę“. Esame vienintelė tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja visą Žemės rutulį! JKLJS ir Lietuvos ambasada JK kviečia Londono ir Jungtinės Karalystės lietuvius prisijungti prie šio vienijančio įvykio ir gyvo įrodymo, kad galime daryti didelius dalykus. Daugiau info >>>>>>>>>>>

Summer Series At Somerset House
Kada: Liepos 7 – 17 d.
Kur: Somerset House, Strand, Covent Garden, London, WC2R 1LA
Net vienuolika dienų truksiantys koncertai leis kiek atitrūkti nuo miesto šurmulio ir vasariškai atsipalaiduoti. Jus džiugins: James Morrison, Hiatus Kaiyote, Everything Everything, Paul Heaton & Jacqui Abbott, Benjamin Clementine, Laura Mvula, Courtney Barnett, Caravan Palace, Jack Savoretti, St Germain ir daugybę kitų. Daugiau informacijos: www.somersethouse.org.uk/music/summer-series-2016.

Wireless Festival 2016
Kada: Liepos 8 – 10 d.
Kur: Finsbury Park, Endymion Road, London, N4 1EE
Calvin Harris, The 1975, Chase & Status, Sigma, Miguel ir Jess Glynne gerbėjų šis renginys tikrai nenuvils! Festivalis vykstantis jau trečius metus, kasmet pritraukia dešimtis tūkstančių melomanų. Bilietai ir daugiau info >>>>>>>>>>>>>

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas 2016
Kada: Liepos 8 – 10 d.
Kur: Prienų rajone esantis Visuomenės harmonizavimo parkas
Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas – tai kelias dienas trunkantis verslo, mokslo, politikos ir kultūros festivalis, kurio tikslas – skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp Lietuvoje ir užsienio šalyse gyvenančio lietuvių jaunimo. Renginį globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Skirtingose erdvėse lankytojai turės progą klausytis ryškių savo srities specialistų pranešimų, dalyvauti diskusijose, karjeros mugėje. Laisvai bendrauti ir keistis kontaktais su Lietuvos verslo, kultūros, politikos ir akademinio pasaulio atstovais. Daugiau informacijos rasite nuspaudę čia: www.pljs.lt.

Galiūnų varžybos su Lietuvos stipriausiais
KadaLiepos 9 d., 18 val.
KurArena Way, Leeds, LS2 8BY
Pasaulio stipriausieji susitiks kovoti dėl geriausiojo pasaulyje titulo. Tarp jų pasirodys ir Lietuvos vardą garsijantys – daugkartinis stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas bei Vytautas Lalas. Puiki proga išvykai į Leeds miestą palaikyti tautiečių. Bilietai: www.eventim.co.uk/tickets.html?fun=evdetail&doc=evdetailb&key=1537728$6900973&affiliate=FDA. Bilietai lietuvių tribūnoje: www.eventim.co.uk/tickets.html?fun=evdetail&doc=evdetailb&key=1537728%246900973&affiliate=FDS&exclusive_dealid=37465. Plačiau: www.eventim.co.uk/tickets.html?fun=evdetail&doc=evdetailb&key=1537728$6900973&affiliate=FDA.

Scafell Pike Adventure
Kada: Liepos 9 – 10 d.
Kur: Lake Windermere, Lake District
Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga švenčia savo dešimtmetį ir nori prisiminti visus savo esamus, buvusius bei būsimus narius ir pakviesti juos į trijų viršukalnių projektą. Projektas bus rengiamas pirmą kartą. Pirmoji viršukalnė – Scafell Pike Adventure. Įkopę į viršūnę tautiečiai iškels Lietuvos trispalvę ir sugiedos lietuvišką giesmę. Nusileidę žemyn, surengs vakaronę! Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/1202013583142762/.

Kynren  An epic tale of England
Kada: Liepos 2 – rugsėjo 17 d.
Kur: ‎Flatts Farm, Toronto, Bishop Auckland, DL14 7SF
Nepakartojamas pasirodymas po atviru dangumi su išskirtiniais vandens, šviesos ir pirotechnikos elementais. Pasirodyme dalyvaus net 1000 savanorių. Tai 2016-ųjų „must see“. Plačiau: www.elevenarches.org.

Sunderland International Airshow
Kada: Liepos 22 – 24 d.
Kur: Roker and Seaburn Seafront, City of Sunderland
Ruoškitės piknikui ir puikiam poilsiui smėlėtame paplūdimyje apsuptame skardžių, stebint nemokamą didžiausią Europos aviacijos šou su įstabiais akrobatiniais triukais. Daugiau informacijos: www.sunderlandinternationalairshow.co.uk.

Fire! Fire!
Kada: Liepos 23 d. – rugpjūčio 17 d.
Kur: Museum of London, 150 Wall, London, EC2Y 5HN
Londono muziejuje bus minimos 350-osios Didžiojo gaisro, įvykusio Londone 1666-aisiais, metinės. Interaktyvioje parodoje bus perteiktos akimirkos prieš miestą niokojusį gaisrą ir po jo. Platesnė informacija: www.museumoflondon.org.uk//museum-london/whats-on/exhibitions/fire-fire.

Scarborough Jūros festivalis
Kada: Liepos 29 – 31 d.
Kur: Foreshore Road, Scarborough, North Yorkshire, YO11 1PD
Kasmetiniame 18-tame festivalyje visą savaitgalį skambės gyva muzika, bus galima gardžiuotis gardžiais užkandžiais ir jūros gėrybėmis, o Yorkshire alaus darykla vaišins puikiu alumi. Taip pat čia bus apstu pramogų skirtų visai šeimai. Plačiau: www.discoveryorkshirecoast.com/scarborough/event/main-events/scarborough-seafest.

St. Anns Kite Festival
Kada: Liepos 30 – 31 d.
Kur: St Annes on Sea, Lancashire
Penktus metus iš eilės vykstantis festivalis kasmet pritraukia daugybę aitvarų mylėtojų. Šįmet čia žada pasirodyti profesionalų Al-Farsi Kuwait komanda, kuri kartu su savimi atgabens vieną didžiausių kolekcijų. Čia taip pat bus pristatytas ir didžiausias pasaulyje žaislinės meškos aitvaras bei daugybę kitų nuostabių personažų. Daugiau informacijos: www.stanneskitefestival.co.uk.

Daugiau idėjų laisvalaikiui Londone ir Anglijoje rasite čia >>>>>>>>>>>>>>>

Žinote ar organizuojate renginį? Praneškite: [email protected]

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai