Vasario 10, 2015
550 dienų kartu aplink pasaulį: knygos pristatymas Londone
londoniete.lt
Evelina ir Karolis pasaulį autostopu apvažiavo per 550 dienų. © Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip elgtis, kai už palapinės sienų siuačia hienos? Kaip štverti fizinį išsekimą ir dvasinius nuopolius? Kaip išbūti 550 dienų kartu ir apkeliauti visą pasaulį. Į šiuos klausimus atsakys Evelina ir Karolis, planetą apkeliavę autostopu.

Visus savo nuotykius jie sudėjo į knygą „Iter vitae arba gyvenimo kelionė su Evelina ir Karoliu aplink pasaulį“ ir vasario 13 d. kviečia į jos pristatymą.

Poros knyga skirta ne tik kelionių aistruoliams, bet ir visiems, kurie įsivaizduoja, jog kelionė aplink pasaulį tai egzotinis nuotykis. Tautiečiai savo knygoje pasakoja apie problemas su kuriomis teko susidurti kelionės metu, išgyvenimus, iššūkius ir atėjusį supratimą apie tai kas gyvenime yra svarbiausia. Pora kartu kelyje išbuvusi 550 dienų, taip pat pasakoja apie dvasinius nuopolius, fizinį išsekimą, naujus atradimus bei komprosimų ieškojimą. Tai knyga, kuri atskleidžia, kokie jausmai užplūsta krūtinę, kai už palapinės sienų sėlina hienos ar siaučia vėjai.

Renginio laikas: Vasario 13 d., 19 val.
Renginio vieta: Knygynas „Knygnešys”, Lituanica Shopping Center 2 aukštas Beckton Retail Park Alpine Way, London, United Kingdom, 13 Alpine Way, Beckton, E6 6LA

Raktažodžiai: KelionėsknygosKnygnešys

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai