Rugpjūčio 30, 2018
Princas Harry su žmona stebėjo miuziklą „Hamiltonas“ ir juokavo su jo kūrėju

Princas Harry (Haris) trečiadienį miuziklo „Hamiltonas“ (Hamilton) scenoje Londono West End'e dainavo ir juokavo su šio didžiulio hito kūrėju kompozitoriumi Linu-Manueliu Miranda.

Princas ir jo žmona Meghan (Megan), kurie jau buvo matę šį šou, atvyko į iškilmingą labdaros spektaklį pabūti šeimininkais ir padėti surinkti pinigų Harry labdaros fondui „Sentebale“, remiančiam ŽIV paveiktus vaikus Lesote ir Botsvanoje.

Karališkoji pora spektaklio metu teatre „Victoria Palace Theater“ sėdėjo žiūrovų salėje, o po jo prisidėjo prie L.-M. Mirandos scenoje, kad padėkotų aktoriams ir techniniams darbuotojams.

Aktoriai ir žiūrovai entuziastingai sveikino Harry, šiam dainuojant baladės „You'll Be Back“ apie Britanijos ir Amerikos „išsiskyrimą“ įžanginius žodžius. Miuzikle šią dainą dainuoja aktorius, vaidinantis vieną Harry protėvių, karalių Jurgį III.

Kalbėdamas apie šio karaliaus personažą, L.-M. Miranda sakė, kad jį įsivaizdavo per savo medaus mėnesį. Tada jis pajuokavo: „O staiga rodant 2018-uosius, aš sėdžiu šalia jo šeštos kartos palikuonio.“

Jis pridūrė, kad buvo „linksma ir siurrealu“ renginyje matyti Harry, nes šiame šou esą nedažnai pamatysi veikėjų „tiesioginių palikuonių“.

BNS inf.

Raktažodžiai:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai