Sausio 23, 2015
Vaizdo kamerų objektyvuose - sniego pūkuose paskendusi Lietuva (foto)
londoniete.lt
Vėjo malūnai pajūryje. © „Lietuva tavo delne“ nuotr.

Sezonų kaitą ir baltėjančią gamtą įvairiose šalies vietose užfiksavo projekto „Lietuva tavo delne“ tiesioginių transliacijų kameros. Visos projekto vietos pasipildė naujomis laiko panoramomis ir nuotraukomis, kuriose lankytojai gali stebėti, kaip žalią vasarą keičia spalvingas ruduo, o pastarąjį – išsiilgto baltumo žiema, kaip žiba įspūdingiausios kalėdinės eglutės ar pajūryje siaučia audros.

„Lankytojai naujose laiko panoramose ir nuotraukose gali stebėti ne tik kaip žalią gamtą pakeičia spalvotas ruduo ar balta žiema. Pavyzdžiui, Vilniuje ir Kaune užfiksuotos kylančios kalėdinės eglutės, pajūrio kameros stebina praūžiančiomis audromis. Itin įspūdingai atrodo debesų, saulės ir rūko žaismas kamerose, transliuojančiose vaizdus iš Parnidžio kopos, Nemuno ties Raudone bei Žemaitijos lygumose besisukančių vėjo jėgainių. „Lietuva tavo delne“ projektas taip pat užfiksavo, kaip iš lėto Galvės ežerą sukausto ledas, ir kaip žiemą pasitinka taurieji elniai – visi šie vaizdai įamžinti laiko panoramose ir atnaujintose nuotraukų galerijose“, – sako Pranas Kuisys, projekto iniciatorius.

Trakų pilis. „Lietuva tavo delne" nuotr. Trakų pilis. „Lietuva tavo delne" nuotr.

Vėjo malūnai. „Lietuva tavo delne" nuotr. Vėjo malūnai. „Lietuva tavo delne" nuotr.

Vilniaus Katedros aikštė. „Lietuva tavo delne" nuotr. Vilniaus Katedros aikštė. „Lietuva tavo delne" nuotr.

Parnidžio kopa. „Lietuva tavo delne“ nuotr. Parnidžio kopa. „Lietuva tavo delne“ nuotr.

Taurieji elniai. „Lietuva tavo delne“ nuotr. 

Taurieji elniai. „Lietuva tavo delne“ nuotr.

Nuo projekto starto įdomiausias ir gražiausias Lietuvos vietas jau daugiau nei 1 mln. kartų stebėjo per 200 tūkst. lankytojų iš 128 pasaulio šalių. Labiausiai jie mėgsta gėrėtis gyvais vaizdais iš Palangos, Trakų ir Nidos, taip pat stebėti Vilniaus pulsą nuo „Hanner“ dangoraižio sostinėje.

Lietuvos vaizdus tiesiogiai galite stebėti čia.

Sužinokite naujienas pirmi - sekite mus Facebooke!

Raktažodžiai: Lietuva tavo delnegamtos vaizdai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai