Rugpjūčio 3, 2015
Smagios pramogos Londone apie kurias greičiausiai nežinai
Loreta Dragūnaitė
Pažinkime Londoną kaip penkis savo pirštus! © Flickr nuotr.

Kai jau atrodo, kad apie Londone žinai daugmaž viską, išlenda ir dar vienas kitas dalykas, ir dar... „Londonietė" tęsia nekasdieniškų veiklų sąrašą London.

Išgerkite alaus tikroje filmavimo aikštelėje             

1540 pastatytas baras "Ye Old Mitre" įsikūręs siauroje Londono gatvelėje. Pasimėgaukite bokalu alaus šioje subtilioje, jaukioje vietoje ir pažiūrėkite, ar atpažinsite tavernos interjerą iš tokių filmų kaip "Snatch" (liet. "Vagišiai") ir "The Deep Blue Sea" (liet. "Gili žydra jūra") epizodų.

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Rytinės maudynės Serpentine ežere     

Serpentine plaukimo klubo nariai šeštadienio rytais 8 val. gali dalyvauti  plaukimo varžybose, kuriose organizuojamos ištisus metus. Jei tai per menkas ekstremalumo iššūkis net ir didžiausiems plaukimo entuziastams, klubas patiems drąsiausiems nuo 1864 metų rengia pasiplaukiojimus Kalėdų dieną. Jei esate tokių pramogų šalininkas, išbandykite ir sužinokite, kodėl tai geriau net už kalėdinių dovanų pakavimą.

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Pietūs senoje elektrinėje  

Senoje hidraulinėje elektrinėje, kurioje nebenaudojami įrenginiai liko kaip reikšminga baldų dalis, įsikūręs savotiškas ir ramus restoranas. Mėgaukitės pietumis unikalioje ir ekscentriškoje atmosferoje tarp siurblių ir turbinų. Ir būtinai apžiūrėkite meno galeriją.

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Padėvėtų knygų barža     

Prie kanalo kranto plūduriuojanti barža yra antra dėvėtų knygų parduotuvė Londone. Ji prisišvartuoja įvairiose miesto vietose, įskaitant ir Camden Town, ir Angel. Ši barža gali  pasigirti geru ir dideliu knygų pasirinkimu, poezijos kritika, taip pat medienos deginimo krosnimi, gyva muzika ir nuosavais gyventojais - katėmis.

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Išmok cirko triukų              

Išties ekstremali ir nekasdieniška pramoga - cirko triukai. „National Centre for Circus Acts" siūlo įgyti naujos, įdomios patirties: entuziastai gali pasimokyti įvairių akrobatinių triukų, atlikti trapeciją ar pabandyti žongliruoti.

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Kitas netradicines Londono pramogas galite rasti šiose „Londonietės" rašiniuose:

Slaptos Londono pramogos, apie kurias negirdėjai

5 smagūs dalykai, kuriuos gali daryti Londone, bet greičiausiai vis dar nežinai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai