Liepos 21, 2015
Slaptos Londono pramogos, apie kurias negirdėjai
Loreta Dragūnaitė
Londonas pilnas išskirtinių vietų, kurių greičiausiai nežinome! © Flickr nuotr.

Tęsiame sąrašą vietų ir veiklų, apie kurias geriausiu atveju galėjote sužinoti iš kaimyno, draugo arba netyčia nugirsti. 

Laipiojimas ledo uolomis

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Jeigu nesate bandę ir norite sužinoti, koks jausmas kopinėti ledo uolomis, apsilankykite „VerticalChill. Real indoor ice climbing“. Tai alpinizmas vertikalia ledo siena. Jeigu nežinote, kaip ką daryti,  ne bėda: yra ir pamokos pradedantiesiems, ir aukštesnis lygis turintiems patirties. Tiesa, turėkite savo pirštines!

Kaip visa tai atrodo, galite pažiūrėti čia:

Seniausia operacinė visoje Europoje

Flickr nuotr. Flickr nuotr.

Muziejus „The Old Operating Theatre" (liet. senoji operacinė) vienas iš neįprasčiausių Londono muziejų. „The operating theatre" yra seniausias visoje Europoje. Čia jūs pamatysite žiaurius apmutacijos įrankius ir kitas detales, kurios primena negailesingas XIX a. operacijas. Nepasigailėsite apsilankę!

Kaip atrodė operacijos, pamatykite čia:

Truputėlis detektyvų gyvenimo

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Vienoje Londono vietoje turite galimybę akies krašteliu pamatyti, kaip atrodo detektyvų gyvenimas. „The Evans and Peel Detective Agency" yra po žeme paslėptas kokteilių baras, į kurį galite patekti tik „susitarę" (užsiregistravę). Pasinaudokite turimomis kortelėmis, parodykite įgaliojimo raštą ir „detektyvai" palydės jus į apačią. Bare jūsų laukia rinktiniai gėrimai ir maistas.

Nemokamas pietų koncertas

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

St. Martin-in-the-Fields bažnyčioje (Trafalgar Square, London WC2N 4JJ) vyksta nemokami koncertai pirmadieniais, antradieniais ir penktadieniais 13 val. Čia pasirodo nauji arba pradedantys talentai, kurie yra įvairių muzikos stilių ir žanrų atstovai. Tai puiki proga pasiklausyti geros, kokybiškos muzikos.

Dainuokite su nuosava palaikymo grupe

Pinterest nuotr. Pinterest nuotr.

Tie, kurie galvoja, kad karaoke jau tampa nebe tokia įdomi ar mažiau populiari, galvokite dar kartą! KaraUke apibūdinama kaip „geriausia karaoke visame mieste".  Ši vieta gali pasigirti keliaujančia muzikantų grupe, kuri groja Havajų gitaromis (ukulele) ir visada pairuošusi  būti palaikymo grupe dainuojančiajam: groja ir pritaria pagrindiniam vokalui. KaraUke grupė sako grojanti viską, nuo pop uzikos grupės Abba iki alternatyvaus roko (indie rock) grupės „The Zutons".

Jei praleidote pirmąjį „Londonietės" paslaptingų, bet itin smagių vietų Londone sąrašą, jį rasite čia.

5 smagūs dalykai, kuriuos gali daryti Londone, bet greičiausiai vis dar nežinai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai