Gruodžio 23, 2014
Patarimai, kaip pasiruošti pokalėdiniams išpardavimams
Giedrė Vabalaitė
Per Kalėdas pasitrenikuoti stumdytis ir mosuoti alkūnėmis - kovojant dėl nuolaidų šitų įgūdžių tikrai prireiks. © Flickr nuotr.

Jei jums užtenka ir vienos Kalėdų dienos pabūti namie su šeima, o kitą jau ieškote, kuo būtų galima pakeisti nesustabdomą šventinį valgymą ir televizoriaus žiūrėjimą, šis straipsnis kaip tik jums. Sausio išpardavimai Anglijoje ir Airijoje prasideda būtent antrąją Kalėdų dieną ir ji netgi turi specialų pavadinimą - Boxing Day. Ne su bokso sportu, o su dovanomis dežutėse (boxes) susietas pavadinimas visiems londoniečiams reiškia tik vieną - parduotuvių šturmą!

„Londonietė" siūlo keletą naudingų patarimų, kaip tinkamai pasiruošti išpardavimų beprotybei.

Parduotuvės po Kalėdų lieka pilnos neišparduotų drabužių, namų apyvokos daiktų ir viso kito gėrio, kurį klientai graibsto prieš Kalėdas. Iš čia ir kilo idėja po švenčių pabandyti pigesnėmis kainomis išparduoti tai, kas liko lentynose. O didžiųjų miestų gyventojai visai nemato problemos iš karto po Kalėdų lėkti ir grūstis paruotuvėse dėl pigesnio siurblio ar nukainuotos suknelės.

Jei jus suviliojo idėja leistis į kelionę ieškant žemų kainų, tinkamai pasiruoškite. Antrąją Kalėdų dieną transportas tikrai neveiks taip, kaip visada, tad susiplanuokite kelionę iš anksto. Be to, rengiantis visą dieną praleisti parduotuvėse tikrai nepatartume šventinių apdarų ir aukštakulnių. Jei jau nusprendėte Kalėdas praleisti derėdamiesi, apsiginkluokite ne tik kantrybe bet ir patogia avalyne.

Pirmiausia reikėtų pasirinkti, į kurią Londono apsipirkinėjimo meką trauksite. Galite rinktis iš centrinio Londono West End ar Covent Garden krautuvių, arba vieo iš didžiųjų prekybos centrų Westfieldo (Rytų Londnas). Prekybos centras turbūt yra geriausias variantas, nes visada už kampo rasite kavinę prisėsti ir pailsėti su karštu šokoladu ar greitam espresso puodeliui, prieš grįžtant prie matavimosi kabinų.

Priklausomai nuo to, ko ieškote, irgi galite koncentruotis į tam tikrą Londono rajoną. Tarkime, jei esate prisiekęs dizainerių etiketėms, keliaukite į Oxford, Bond ar Regent gatves, kur visi garsūs pasaulio vardai įsikūrę vienoje vietoje. Jei ieškote elektronikos prietaisų, puiki vieta tam būtų Tottenham Court Road, kur tikrai bus nuolaidų telefonams, kompiuteriams ir visiems kitiems prietaisams, be kurių žmonija jau nebeišgyventų.

Keli vardai, kuriuos naudinga žinoti ieškant tobulos apsipirkinėjimo vietos: Selfridges, Debenhams, Harrods, House of Fraser, London Designer Outlet, Fortnum & Mason, One New Change.

Nepamirškite: nuolaidos pasipils ne tik gatvėse, bet ir internete. Tokie internetinės prekybos gigantai kaip Amazon jau paskelbė, jog po Kalėdų ne tik vieną dieną, bet visą savaitę siūlys pirkėjams neįtikėtinų nukainavimų įviariausioms prekėms.

Tiesa, jei Kalėdinės mišrainės dėl išparadvimų atsisakyti neketinate, primename, kad nebūtina iš karto po Kalėdų bėgti į parduotuves - išpardavimai tęsis ir sausio mėnesį.

Raktažodžiai: Boxing dayišpardavimainuolaidos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai