Rugpjūčio 4, 2015
Išsiųsk gražiausią linkėjimą iš Lietuvos
londoniete.lt
Projekto esmė - atskleisti dabartinį Lietuvos grožį. © We Love Lithuania nuotr.

Projektas „We love Lithuania“, kurio įstabaus grožio Lietuvos nuotraukos, verčia stebėtis socialinių tinklų vartotojus, imasi dar vieno projekto. Kartu su Lietuvos paštu jis visiems šalies gyventojams bei svečiams pristato unikalią 23 nuotraukų atvirukų kolekciją.

„Šiuolaikinių technologijų amžiuje mes vis rečiau gauname ranka rašytų atvirukų, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto ir pakviesti gyventojus savo artimiesiems išsiųsti tikrą, nuoširdų, ranka rašytą atviruką. Neabejojame, kad iš gausios „We love Lithuania“ atvirukų kolekcijos kiekvienas išsirinks sau labiausiai patinkantį“, – sakė Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

We Love Lithuania nuotr. We Love Lithuania nuotr.

„We love Lithuania“ projekto kūrėjas Simonas Rudaminas atskleidė, kad sunkiausias etapas jau praeityje: „Pirmoji atvirukų serija atrinkta iš trijų pastarųjų mėnesių populiariausių nuotraukų, kurių per tą laikotarpį „We love Lithuania“ savo socialinėje paskyroje publikavo daugiau kaip tūkstantį. Sunkiausia buvo iš tokios gausybės puikių Lietuvos krašto vaizdų išsirinkti tik kiek daugiau nei 20“.

Pasak „We love Lithuania“ atstovo, projekto esmė – parodyti, kaip Lietuva atrodo esamuoju laiku. Tad ir Lietuvos paštuose parduodama atvirukų kolekcija bus nuolat atnaujinama.

We Love Lithuania nuotr. We Love Lithuania nuotr.

„Rudenį grožėsimės rudeniška Lietuva, žiemą džiuginsime šerkšno padabintais bei sniego įrėmintais vaizdais, tuomet visi kartu sulauksime pavasariškų spalvų ir, žinoma, pasinersime į vasarą. Neabejojame, kad kiekvienas suras sau patinkantį atviruką“, – užtikrino „We love Lithuania“ atstovas.

Raktažodžiai: We Love LithuaniaatvirukaiLietuva

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai