Kovo 17, 2015
Gražiausi parkai mėgautis pavasariu Londone
Barbora Grigaliūnaitė
Pavasarinė saulė - puikus paskatinimas lėkti į Londono parkus. © Flickr nuotr.

Atėjus pavasariui ir šylant orams, vis daugiau laiko norisi praleisti gryname ore, pasišildyti pirmuose saulės spinduliuose. „Londonietė” rekomenduoja geriausias Londono žaliąsias erdves, kuriose galėsite pailsėti ir smagiai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Viktorijos parkas

Tai seniausias viešasis parkas visame Londone. Rytinėje miesto dalyje įsikūręs parkas labai gražiai sutvarkytas: čia rasite kelis vandens telkinius su juose gyvenčiais įvairiais paukščiais ir žuvimis, o pakėlę galvas galėsite pamatyti netgi skraidančių papūgų. Dvi didžiulės žaidimų aikštelės skirtingose parko dalyse pradžiugins bet kokio amžiaus vaikus. Dviejose kavinėse, kurios veikia kiekvieną dieną, siūlomas skanus maistas. O jei norėsite ilgiau pasivaikščioti gryname ore, tai padaryti galite šalimais tekančiu kanalu, kuriame švartuojasi daugybė gražių gyvenamų laivų.

Daugiau informcijos apie parką galite rasti čia.

Hampstead Heath parkas

Tai nuostabus didžiulis parkas, nuo miesto centro nutolęs tiktai 4 mylias. Čia galite pasigrožėti įspūdingiausiais panoraminiais Londono vaizdais, vasarą išsimaudyti prūduose arba atvirame baseine, pagulėti and pievelės ar pasimesti senoviniuose miškuose. Dėl savo dydžio, parkas ypač mėgstamas šunų savininkų. Bet čia bus ką veikti ir vaikams. Parke rasite daugybę vaikų žaidimų aikštelių ir netgi gyvų tropinių drugelių tyrinėjimo oranžeriją, kuri nuo balandžio mėnesio bus atidaryta kasdien.

Daugiau informacijos apie parką galite rasti čia.

Kew sodai

Fantastiški karališkieji botanikos sodai, atidaryti dar 19-tame amžiuje, gali pasigirti didžiausia gyvų augalų kolekcija pasaulyje. Nors įėjimas į parką yra mokamas, tačiau nusipirkti bilietą tikrai verta. Botanikos soduose galėsite apžiūrėti nuostabias oranžerijas, aplankyti milžinišką tropinių augalų ir kitas konservatorijas, sezono metu pasigrožėti nuostabiu rožių sodu, pasivaikščioti medžių viršūnėmis, apžiūrėti kinišką parodą ar japonišką bambuku giraitę. „Kew Gardens” idealiai tiks ilgam pasimatymui ar visos dienos išvykai su šeima, nes parką lengvai pasieksite traukiniais.

Daugiau informacijos apie parką galite rasti čia.

Raktažodžiai: Barbora GrigaliūnaitėparkaiLondonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai