Gegužės 3, 2015
Geriausios vietos Londone maudynėms po atviru dangumi
Barbora Grigaliūnaitė
Artėjant vasarai vis dažniau pagalvojame apie maudynes po atviru dangumi.

Lietuvos ežerai ir ežerėliai, upės ar net prūdai yra tai, ko gyvenant Londone tikrai pasiilgsta ne vienas. Juk vasara prie ežero važiuojame kiekvienai progai pasitaikius. Tai, kas anksčiau atrodė visiškai įprastas dalykas, gyvenant tokiame didmiestyje kaip Londonas gali tapti prabanga. Bet ar tikrai? Pasirodo, ir Londone yra vietų, kuriose karštą vasaros dieną galėsite paplaukioti po atviru dangumi, smagiai praleisti dieną su šeima ir draugais. 

London Fields Lido, Hackney

Madingajame Rytų Londone įsikūręs, visus metus atidarytas baseinas – išties nuostabi vieta praleisti saulėtą dieną. Parke esantis baseinas su terasa vasara gali pasigirti puikia atostogų atmosfera. Žiemą baseinas būna šildomas, tad jame apsilankyti galite ir šaltuoju metų laiku. Tiesa, vasaros savaitgaliais baseine po atviru dangumi gali būti labai daug žmonių, tad jei prie baseino norite dar ir pasideginti, „Londonietė” rekomenduoja vietas užsiimti nuo pat ryto arba baseiną aplankyti viduryje savaitės.

Daugiau informacijos rasite čia:

Hampstead Heath parko prūdai

Hamstead Heath prūdai Hamstead Heath prūdai

Hamstead Heath parke įsikūrę plaukiojimui skirti prūdai londoniečių mėgstami nuo seno. Parke rasite atskirus moterų, vyrų ir bendrą prūdus. O jei jums labiau priimtinas plaukiojimas profesionaliame baseine, galite apsilankyti čia pat įsikūrusiame „Parliament Hill Lido” baseine. Vyrų ir moterų prūdai gali pasigirti tuo, kad yra vieninteliai prūdai visoje Anglijoje, kuriuose, prižiūrint gelbėtojų, galite maudytis ištisus metus.

Daugiau informacijos rasite čia:

Hamstead Heath prūdai Hamstead Heath prūdai

The Serpentine, Hyde parkas

Hyde Parke esantis ežeras plaukikus vilioja dar nuo 18-to amžiaus pradžios. Londono gyventojai ir svečiai maudytis kviečiami kiekvieną pavasarį ir vasarą, tačiau jei esate Serpentine plaukimo klubo narys, ežere pliuškentis galite ištisus metus. Kas gali būti nuostabiau, nei grožėtis Londonu plaukiojant pačiame miesto centre įsikūrusiame ežere?

Daugiau informacijos rasite čia:

Brockwell Lido

Pietų Londone Brockwell parko pakraštyje įsikūręs sveikatingumo kompleksas gali pasigirti ne tik puikiu baseinu. Čia taip pat rasite automobilių stovėjimo aikštelę, kavinę, kuri siūlo tikrai gerą maistą, sporto salę, dviračių studiją bei hidroterapijos baseiną. „Brockwell Lido” šmaikščiai vadinamas tiesiog Brixtono paplūdimiu dėl to, kad yra netoli Brixtono rajono. Lyg viso to būtų negana, prieš ar po pasiplaukiojimo šiame baseine už papildomą mokestį galėsite atsipalaiduoti pirtyje.

Daugiau informacijos rasite čia:

Raktažodžiai: Barbora GrigaliūnaitėBaseinasLondonas

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai